Anadolu yakası eşya depolama İstanbul Anadolu yakası depolama şirketi uygun fiyatlarla sigortalı oda depo ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ve parça eşya depolama hizmeti sunar. En iyi Anadolu yakası kiralık depo şirketi olarak 7/24 taşımalı asansörlü nakliyat depolama imkanı sağlıyoruz.

Anadolu Yakası Eşya Depolama Firması

Anadolu yakası eşya depolama, İstanbul’da gerek taşımacılıkta gerekse de depolamada en çok hizmet alınan şirketlerin başında gelir. Taşınmada deneyim kadar, taşıma elemanlarının bilgisi de önem taşır. Firmamız eşya taşımacılığında yabancı uyruklu ucuz iş gücü kullanarak niteliksiz hizmet sunmaz. Firma elemanlarımız alanında deneyimli olup, sektörde uzun yıllar hizmet sunmuş kişilerdir. Taşınma ve depolamada tecrübeli olan elemanlarımız, itinalı eşya nakliyesi hizmeti sunar.

Anadolu yakası eşya depolama İstanbul Anadolu yakası depo kiralama şirketi
Anadolu yakası eşya depolama İstanbul Anadolu yakası depo kiralama şirketi

Anadolu Yakası Eşya Depolama Şirketi

Anadolu yakası eşya depolama taşınma sonrasında yeni yerleşim alanlarına sığmayan eşyaların depolanması için güvenli alanlar ile hizmet verir. Depolarımız son derece sağlıklı ve ferah ortamlardır. Düzenli olarak havalandırılan ortamlarda küf ve neme karşı en etkili sistemler mevcuttur. Işık alan depolarımızda son sistem havalandırma teşkilatı kuruludur.

Firmamız cam, antika, seramik gibi kolay kırılacak nazik parçaları usulüne uygun şekilde ve korunaklı koliler ile taşırlar. Beyaz eşya ve her türlü elektronik eşyalar için de köpüklü ambalajlar kullanılır. Firmamız, eşyaların taşınma esnasında sarsılıp hasar almaması için nakliye araçlarının bakımlarını düzenli şekilde yaptırır. Süspansiyon bakımları yapılmış olan araçlarda eşyalar, savrulmadan güvenle nakledilir.

Sigortalı DepolamaSözleşmeli Depo Kiralama
?Güvenli DepoKilitli Depo
Asansörlü Nakliyat DepolamaTaşımalı Depolama
❇️Kurumsal Depo ŞirketiOnaylı Şirket
?Anadolu Depo KonumuAnadolu Yakası/İstanbul

Kurumsal Anadolu Yakası Ev Eşyası Depolama Şirketi

Anadolu yakası eşya depolama taşınma öncesi yapılan hazırlıkların en önemli amacı, nakliyat gününün rahat geçmesidir. Firmamız nakliyat gününün rahat geçmesi için fazla eşyaların ayıklanması ve kullanılmayanların depolara kaldırılmasını önerir. Bu sayede kullanılmayan eşyalar için gereğinden fazla koli yapılmayacaktır. Bugün kullanılmayan eşyaların, ileride kullanılma ihtimallerine karşı sağlıklı depolarda muhafaza edilmesi gerekir. Bu sebeple firma depolarımız son derece güvenli ve sağlıklı ortamlar olarak, tavsiye edilir.

Güvenli Anadolu Yakası Ev Eşyası Depolama Firmaları

Anadolu yakası eşya depolama, güvenli ve temiz ortamları ile İstanbul Anadolu Yakası’nın en temiz yerlerindendir. Eşya depolamada her eşyanın farklı usullerle tasnif edilip, muhafaza edilmesi gerekir. Beyaz eşyalar ile elektronik eşyalar nemden en fazla etkilenen eşyalardır. Bu eşyalar için rutubetsiz ortamların tesis edilmesi, son derece önem taşır. Firmamız depolarında herkes için ayrı bölmeler bulunur. Bu sayede eşyaların birbirine karışması önlenmiş olur.

Anadolu Yakası Ev Depolama Hizmeti

Anadolu yakası eşya depolama depolarının temizliğini sık aralıklarla ve hijyen kurallarına uygun olarak gerçekleştirir. Haşere ve kemirgenler için sık aralıklarla yapılan ilaçlamalar da ortamın sağlıklı olması için önem taşır. Eşya depolamada güvenilir hizmet sunan firmamızda, geniş saklama alanları bulunmaktadır. Bu sayede eşyaların istiflenmeden düzgün raf sistemleri ile saklanması söz konusudur. Eşyaların yaşam alanlarından depolarımıza kadar nakliye araçlarımız ile gelmesi de tercih sebeplerimizin başında gelir.

Anadolu Yakası Oda Depo Kiralama

Anadolu yakası eşya depolama, tüm İstanbul’un en güvendiği depolama hizmetini sunar. Oda şeklinde ayrılmış olan alanlarda eşyaların saklanması, karışma riskini de ortadan kaldırır. Oda depolama firmamız kiralama ile en güvenli ve titiz hizmeti sunmuş olacaktır. Depolarımız temiz ve sürekli gözetim altında olan güvenli alanlardır

En İyi Anadolu Yakası Depolama Firması Seçimi

Anadolu Yakası Eşya Depolama kurumsal hizmet gereği, çözüm odaklı ve titiz hizmet anlayışına sahiptir. Her eşya ait olduğu sınıfın özelliklerine göre taşınıp, muhafaza edilir. Mobilyalar ve tekstil ürünlerinin saklama ve nakliye koşulları aynı olmayacaktır. Firmamız uzun yıllara dayanan deneyimi ile hasarsız taşıma hizmeti sunar.

En Yakın Anadolu Yakası Emanet Depo Firması

İşletmemiz, her türlü ev ve ofis eşyasını ister kısa isterse de uzun süreli olarak muhafaza eder. Eşyaların hasarsız şekilde nakliyesi için yeni ve dayanıklı koliler kullanılır. Firma elemanlarımız, dikkatli taşımacılık hizmeti sunar.

Sigortalı Anadolu Yakası Eşya Deposu Kiralama

Depolama firmamız, sigortalı sunduğu hizmetler ile tercih sebebidir. Taşımacılıkta da günün koşullarında ve değerinde yapılan sigortalama ile dürüst yaklaşımlara sahiptir. Taşımacılıkta kurumsal hizmet gereği, sigortalı nakliyat ve depolama hizmeti son derece önem taşır. Olabilecek en ufak bir eşya hasarı bile tam değerinde ve zamanında ödenir.

Anadolu Yakası Kiralık Depo Alanı Kiralayın

Firmamız, güvenli depolama hizmeti almak isteyenlerin önerdiği adreslerin başında gelir. Taşınma öncesi yapılan ev ziyaretleri, nakliyat günü tüm hazırlıkların önceden yapılması içindir. Firmamız bu konuda tedbirli yaklaşımları ile öne çıkar. Yaşam alanlarına sığmayan eşyalar için anında ve emniyetli depolama hizmeti sunar.

Anadolu Yakası Depo Kiralama Hizmeti Alın

Anadolu yakası eşya depolama, eşyaların konulduğu ilk gün gibi yeni kalması için her türlü önlemi almıştır. Firma elemanlarımız saygılı ve müşteri odaklı yaklaşımlara sahiptir.

İndirimli Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Fiyatlarımız, taşımacılık ve depolama sektöründe en uygun aralıklara sunulur. Bu sayede geniş bir kesimin hizmetlerimizden yararlanması söz konusudur. Kaliteli taşımacılık ve depolama hizmeti için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Uygun Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyat Hesaplama

Parça başı ve süre odaklı yapılan hesaplamalar, fiyatlarımızı belirler. Aynı kalitede hizmet veren diğer depolama hizmeti sunan firmalar arasında en uygun fiyatlar, firmamıza aittir.


Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Anadolu yakası eşya depolama fiyatları ortalama 400 tl den başlar. Depo alanının büyüklüğü ve eşya miktarına uygun ücretlerle kiralık depo alanı sağlıyoruz.

En Yakın Anadolu Yakası Depolama Firmaları

En yakın Anadolu yakası depolama firmaları arayanlar için Anadolu yakası civarında bulunan kiralık depolama alanlarında sizlere 7/24 oda tipi güvenli depo alanı sunuyoruz.

Anadolu Yakası Ev Eşyası Depolama Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Anadolu yakası ev eşyası depolama ücreti, deponun büyüklüğüne, eşya miktarına, haftalık, aylık, +6 ay ve yıllık depo kiralama sürelerine bağlı olarak belirlenir.

Anadolu Yakası Depolama İletişim Telefon Numarası

Anadolu yakası ev eşyası depoma adres telefon ☎ iletişim bilgisi
Adres: 34100 Asya/İstanbul Anadolu Yakası
Ofis Telefonu: 0216 376 45 67 – GSM: 0533 441 38 93

https://www.istanbulemanetdepo.com/anadolu-yakasi-esya-depolama/
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir