Şişli eşya depolama İstanbul şişli depolama şirketi uygun fiyatlarla güvenli aylık kiralık şişli ev eşyası depolama, ofis depolama ve parça eşya depolama hizmeti sunar. En iyi şişli depo kiralama alanları kişiye özel oda tipi kilitli bölmelerden meydana gelir.

Şişli Eşya Depolama Firması

Şişli eşya depolama, Şişli’de hizmet veren en kurumsal depolama şirketlerinin başında gelir. Depolamada deneyimli olan işletmemiz, taşımacılık sektöründe de uzun yıllara dayanan tecrübesi ile hizmet sunmaktadır. Taşımacılıkta her eşyayı itinayla ve farklı taşımacılık yöntemleri ile taşıyan firmamız, profesyonel kuruluşların başında gelir. Camdan yapılmış süs eşyaları, avizeler en kolay hasar alacak ev eşyalarıdır. Bu eşyaların itinalı şekilde taşınması için önerilen, dayanıklı koliler içerisinde nakliyesinin sağlanmasıdır. Buzdolapları ve çamaşır makineleri için de önerilen sağlam malzemelerden yapılmış olan kolilerde taşınması ve köpük gibi koruyucuların kullanılmasıdır.

Şişli eşya depolama İstanbul şişli ev eşyası deposu kiralama
Şişli eşya depolama İstanbul şişli ev eşyası deposu kiralama

Şişli Ev Eşyası Depolama Firması

Şişli eşya depolama, taşınma sonrasında fazla gelen ve yaşam alanına sığmayan eşyaların depolama hizmetini sunar. Bugün kullanılmayan eşyalar gelecekte daha büyük yaşam alanlarında kullanılabilir. Bu sebeple her türlü ev eşyasının saklanması için sağlıklı depolara ihtiyaç bulunur. Firmamız taşınma sonrasında fazla gelen eşyalar için korunaklı ve güvenli muhafaza alanlarında depolama hizmeti verir.

Kurumsal Şişli Eşya Depolama Şirketi

Şişli eşya depolama ve taşımacılık hizmetinde kurumsallık son derece önem taşır. Kurumsal firmaların kalite standartlarına uygun şekilde hizmet sunduğu bilinir. Eşyaların taşıma ve depolama hizmetinde belli standartlara göre değişmez fiyat politikaları oluşturulmuştur. İstendiği takdirde taşıma sözleşmesi ile eşyaların güvenceli şekilde nakliyesi sağlanır. Firmamız internet sitesi üzerinden tüm hizmetlerinin incelenebileceği, kurumsal taşıma ve depolama şirketlerinin başında yer alır.

✅Sigortalı DepolamaSözleşmeli Depo Kiralama
?Güvenli DepoKilitli Depo
✅Asansörlü Nakliyat DepolamaTaşımalı Depolama
❇️Kurumsal Depo ŞirketiOnaylı Şirket
?Şişli Depo KonumuŞişli/İstanbul

Güvenli Şişli Ev Eşyası Depolama Firmaları

Şişli eşya depolama, güvenli eşya taşımacılığında da önerilen isimlerin başında gelir. Ev eşyalarının farklı cinslerde olması, onların farklı taşıma usulleri ile nakliyesini gerekli kılar. Kapılardan çıkamayacak kadar büyük dolapların de montesinin ve ardından da montesinin yapılması gerekir. Firmamız, mobilyaların de monte ve montesini en kısa sürede yapan ve ücretsiz marangozluk hizmeti sunan kuruluşların başında gelir.

Profesyonel Şişli Ev Depolama Hizmeti

Şişli eşya depolama, ev eşyaları içerisinde nemden en çok zarar görecek olan beyaz eşyalar için rutubetsiz ortamlar tesis eder. Bu sayede eşyaların paslanıp, hasar alması önlenmiş olur. Firmamız ev eşyalarının ileride kullanılacak durumda olması ve yeniliğinden değer kaybetmemesi için gereken itinayı gösterir. Eşya depolamada ayrı bölmelerde eşyaların saklanması ve herkese farklı bir alan olması son derece önem taşır. Fiziki açıdan yeterli saklama alanı bulunan depolarımızda eşyaların üst üste konularak hasar alması önlenmiş olur. Temiz ve sağlıklı saklama alanlarımızda eşyalar, ilk konulduğu gün gibi uzun süre saklanır.

Şişli Oda Depo Kiralama

Şişli eşya depolama hizmetinde depolarda oda kiralama en çok tercih edilen hizmetlerin başında gelir. Herkese ayrılmış olan alanlarda eşyalar güvenli şekilde muhafaza edilirler. Bu sayede eşyaların diğer hizmet alanların eşyaları ile karışması da önlenmiş olur. Sürekli havalandırılan ortamlarda küf ve nem oluşumları gözlenmez. Işık alan ve sağlıklı depolarımızda uzun süreli olarak eşya muhafazası sağlanır.

En İyi Şişli Depolama Firması Seçimi

Şişli eşya depolama firmaları arasında yapılacak seçimde mutlaka deneyimli ve tanınmış firma olmasına dikkat edilmesi önerilir. Sektörde kurumsal hizmet sunan firmalar arasında yer alan işletmemiz, taşımacılıkta hasarsız hizmet sunar. Eşya hasarlarına karşı maksimum önlem alan firmamız, taşınma öncesinde yapacağı ev ziyaretleri ile nakliyat günü için hazırlık yapar. Bu sayede eşyaların yeterli sayıda taşıma malzemesi ve koli ile nakliyatı sağlanır. Firmamız taşınma günü eşyaların miktarına uygun kapasiteli nakliyat araçları ile hizmet sunar.

En Yakın Şişli Emanet Depo Firması

Farklı ilçe ve semtlerde hizmet sunan firmamızın yaygın bir depo ağı bulunur. Firma elemanlarımız güler yüzlü hizmet sunan kişilerdir. Şişli emanet depolama firması olarak, eşyaların bulunduğu yerden depolara kadar nakliyesi de firmamızın hizmetleri arasındadır.

Sigortalı Şişli Eşya Deposu Kiralama

Kurumsal sigortalı depolama ve taşıma hizmeti sunan işletmemizin en büyük özelliğidir. Sigortalı eşya depolama hizmeti, eşyaların depolarda herhangi bir sebeple hasar almasına karşı müşterilerimize verilen en büyük güvencemizdir. Oluşabilecek her türlü eşya hasarı tam zamanında ve değerinde ödenecektir. Eşyaları değerinde sigortalamak için de eksper hizmeti sunmaktayız. Ücretsiz eksper ve sigortalama işlemi için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Şehir İçi Şişli Kiralık Depo Alanı Kiralayın

Çeyiz olarak alınan beyaz eşyalar, ileride kullanılmak üzere saklanması gereken her türlü ev eşyası için depolarımız önerilen alanlardır. Sağlıklı ve sürekli temizlenen ortamlarda eşyaların uzun süre saklanması sağlanır. İstanbul’un bütün ilçelerinde eşya deposu kiralıyoruz. Aşağıda şişli konumunda bulunan hizmet bölgeleri semtleri belirtilmiştir.

19 Mayıs, Bozkurt, Cumhuriyet, Duatepe, Ergenekon, Esentepe, Eskişehir, Feriköy, Fulya, Gülbahar, Halâskârgazi, Halide Edip Adıvar, Halil Rıfat Paşa, Harbiye, İnönü, İzzetpaşa, Kaptanpaşa, Kuştepe, Mahmut Şevket Paşa, Mecidiyeköy, Merkez, Meşrutiyet, Paşa, Teşvikiye, Yayla , Bomonti , Çiftecevizler , Elmadağ , Gülbağ , Kurtuluş , Nişantaşı , Okmeydanı , Osmanbey , Pangaltı , Sıracevizler , Topağacı , Zincirlikuyu

Şişli Depo Kiralama Hizmeti Alın

Güvenilir şişli depo kiralama firmamız ev eşyalarını olduğu kadar, ofis eşyalarını da özenle depolar. Evrak ve ofis malzemeleri özenle saklanır. Fabrika taşınması sonrasında da oluşan malzemelerin muhafazası için firmamız depoları önerilir.

İndirimli Şişli Eşya Depolama Fiyatları

İstanbul emanet depo firmamız, aynı kalitede hizmet sunan diğer firmalarla karşılaştırıldığında en uygun şişli eşya depolama fiyatları verdiği görülür. Tecrübeli elemanlarımız çözüm odaklı hizmet anlayışına sahiptir.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Uygun Şişli Eşya Depolama Fiyat Hesaplama

Eşyaların depolarda muhafaza süresi fiyatları etkileyen ana faktörlerin başında gelir. 7/24 güvenlik ve haşere ilaçlamaları ile depolarımız son derece sağlıklı ve emniyetli alanlardır.


Sıkça Sorulan Sorular

Şişli Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Şişli eşya depolama fiyatları ortalama aylık 450 lira kira bedeli olarak belirlenmiştir. Süre uzadıkça emanet eşyalar için depo kiralama ücretlerinde %20 ye varan indirimler sunulur.

En İyi Şişli Depolama Firmaları

Resmi yetkili en iyi Şişli eşya depolama firmaları arasında lider konumda bulunan şirketimiz Şişli konumu civarında bulunan nakliyat depolama ofisinde müşterilerini ağırlar.

Şişli Ev Eşyası Depolama Ücretleri Nasıl Belirlenir?

Şişli ev eşyası depolama ücretleri eşya miktarı, kiralanan deponun büyüklüğü, haftalık, aylık, +6 aylık ve yıllık depo kiralama süresine göre belirlenir.

Şişli Eşya Depolama İletişim Telefon Numarası

Şişli depo kiralama adres telefon numaraları
Adres: 34360 Şişli/İstanbul Avrupa Yakası
GSM: 0533 441 38 93 – Ofis Telefonu: 0216 376 45 67

https://www.istanbulemanetdepo.com/sisli-esya-depolama/
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir