Arşiv depolama İstanbul arşiv depo kiralama şirketi olarak Anadolu yakası ve Avrupa yakası ilçelerinde firma şirket ve kurumsal yapıların arşiv belge dosya ve klasörlerinin depolanmasını sağlıyoruz.

Arşiv Depolama Firması

Arşiv depolama kurumsal firmalar, hastaneler, ofisler ve hukuk büroların bilgi ve evraklarını belli süreliğine  saklamak zorundadır.   Arşiv çoğu kurumlara ait her tür belge ve dosyaların belli süre kullanımdan sonra işyerinde arşiv odasında  saklanır. Arşiv, kurumların gerçek veya tüzel kişilerin faaliyetleri sonucu oluşan dokümanlara bakan  ve bunları barındıran yerlerdir.

Kurumların  veya işletmelerin  kendi bünyelerinde  arşiv alanları yaratmaları her zaman mümkün değildir.  Depolarınızda biriken evrak ve belgelerinizin artmasından  arşiv alanları daralır. Arşivi depolama hizmeti bu soruna çözüm getiren en pratik yöntemdir. Kurum ve kuruluşların her türlü belge ve dosyaları saklanması gereken önemli arşivlerdir.  Kişilerin önemli dosyalarımın  güvenilir olan  eşya depolamada  korunmaya alınması   önemli bir hizmettir.

Arşiv depolama İstanbul arşiv depo kiralama şirketi
Arşiv depolama İstanbul arşiv depo kiralama şirketi

İstanbul Arşiv Depolama Şirketi

Arşiv depolama genelde tüm kurum ve kuruluşlarda işyerinin önemli veri ve bilgilerin saklandığı gizli bir arşivleme deposudur. Kurum kuruluş veya şirketlerin faaliyet alanlarını ve çalışan personellerine ait belgeleri dosyaları, önemli  dokümanları saklamaları güvenlik açısından büyük önem taşır.  Şirketlerin çalışmalarına ait özel raporlar, sözleşmeler, faturalar, ödeme makbuzları özenle kurulması gereken belgeler arasındadır.

Arşivlerinizi bu depolarda saklamak size güvenli bir depolama alanı ve sigortalı koruma hizmeti sunmaktadır. Tüm kurum ve kuruluşlar daha temkinli olmak için bu depolama sistemi önemli bir gizlilik hassasiyetidir. Depolanan arşiv belgeleriniz 24 saat boyunca özel güvenli alanda, güvenlik kameralarıyla gözetimi altında korunmaktadır.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Arşiv Depolamanın  Özellikleri Nelerdir?

Arşiv depolama şirketlerin, ofislerin ve özel resmi belge ve evraklarını sakladıkları arşiv depoları yapımı  ve kullanımı faklıdır. Arşiv depoları dolap şeklinde çekmeceli olarak kullanımları daha güvenlidir. Tüm arşivleriniz, doğal afetler ve olumsuz durumlar için sigortalanır, depolar sıkı güvenlik önlemleriyle korunur ve kimse giriş çıkış yapamaz. 

Depolama, dijital ortamda saklanması mümkün olmayan dosyalarınızı güvenle saklamanızı sağlar. Saklanan arşivler her türlü fiziki niteliğe sahip bir alanda muhafaza edilir. Özel korunaklı depolar  Nem, toz ve haşerelere karşı belgelerinize daha sağlıklı bir ortam sunar. Depolama alanları rutin olarak temizlenir ve havalandırılır. Tüm kapalı depo alanları erken alarm sistemine aittir. 

Arşiv Depolamanın Sunduğu Avantajlar

Arşiv depolama hizmeti olarak belge dosya ve evraklarınızı şirket bünyesinde saklamak için yeni çalışma alanlarına yer açabilirsiniz. Bu sebeple daha ferah ve geniş bir iş ortamınız olur,  dağınıklıktan kurtulursunuz. İş yerinde yaşanabilecek doğal afet, su baskını, yangın gibi durumlarda dosyalarınız zarar görebilir. Hatta  kullanılamaz hale gelebilir.

Bu gibi durumlarda arşiv deposu hizmetinden yararlanarak bütün bu olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz. Günümüzde belge ve evraklar çoğunlukla dijital ortamda saklansa da yaşanabilecek bir Siber saldırı sonucu verilerinizi kaybedebilirsiniz. Bu gibi durumlar için arşivinizi fiziki olarak depolarımızda saklamanız bu olumsuzlukların önüne geçecektir.

Kurumsal Arşiv Deposu Özellikleri

Günümüzde tüm dünyada ve ülkemizde de arşivcilik ve depoculuk hizmetleri çok büyük önem taşımaktadır. Her ikisinde de çalışma hizmetleri büyük hassasiyet gerektirir. Arşiv deposu ise daha da hassasiyet gösteren hizmettir. Arşiv eşya deposu kiralama kurumların, hastanelerin, ofislerin her tür belge, evrak arşivlerini ilgili alanlarda saklanması için güvenli depolama alanı ve sigortalı koruma  hizmeti sunar.  Arşiv belgelerinizin depolanması için hazırlanan konteynerler  metal raf sistemleri ile donatılmıştır. Sizin isminize, belgeleriniz ve evraklarınız birlikte listelenir ve hazırlanan  belge rafına yerleştirilir. Bu belgelerinize ihtiyaç duyduğunuzda,  düzenlenen raftan  istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz. Deponuza konulan arşiv belgeleriniz,  güvenli alanda ve 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir. 

Güvenli Arşiv Depolama Firması

Arşiv depolama hizmetimiz dosyalarınızı ve evraklarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz uygun koşullarda en güvenli imkânları sağlar. Ofis veya diğer iş yerlerinden alınan arşiv kayıtlarını depolama alanlarına güvenli şekilde himaye  edebilirler. Tüm arşiv depo ihtiyaçlarınız için, arşiv belge depolama alanında profesyonel ekibimiz Her çeşit depolama ihtiyacınıza  uygun desteği sunar.

Tüm iş yerlerinizi arşiv kayıtlarınızı temiz ve kuru depolama odalarınızda yıllarca Sorunsuz şekilde saklanmaktadır. Depolarımız güvenli bir şekilde her tür sorunlara ve bilgi hırsızlığına karşı önlemleri almıştır. Arşivlerinizi depolarınızda güven içerisinde talep ettiğiniz süre boyunca gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz. Arşiv depolama firması olarak sizlere  profesyonel ekibimiz sizlere verdiği güvenceyle, en seri şekilde hizmet sunar.

Arşiv Depolama Fiyatları

Arşiv depolama hizmetinde kurumların, resmi ve özel işyerlerin arşiv olan belge ve evrak dosyalarını size ait belirlenen depolarda saklanır. Ofislerin ve özel şirketlerin bulunduğu yerlere göre arşiv eşyalarının hızlı  şekilde taşması yapılır. Apartman katında olan ofisler için profesyonel ekibimiz gelir asansör kurulumunu yapar. Ofisinizde bulunan arşiv olan bütün önemli eşyalarınızı asansör taşımayla indirilip, size ait olan eşya deponuza götürülür ve yerine konulur.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250 ₺200 ₺
Konteyner Depolama650 ₺600 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³800 ₺700 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³1.300 ₺1.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³1.600 ₺1.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³1.900 ₺1.800 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³2.200 ₺Fiyat Teklifi Al
Güncel İndirimli Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Arşiv depolama hizmeti sunarken dikkat ettiğimiz hususlar bakım, güvenlik ve fiyat uygunluğudur. İstanbul eşya depolama alanlarımızda sürekli bakımı ve temizliği yapılarak kâğıt evrakların zarar görmeden korunmasını sağlamaktayız. Depo fiyatlarımız, alan hacmine  göre farklı ölçülerde depo alanlarımız mevcuttur. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçerek, net bilgi alabilirsiniz.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir