Avrupa Yakası eşya depolama firması Rumeli depo alanında indirimli fiyatlarla oda tipi kiralık depo hizmeti sunar. Avrupa yakası depo kiralama ücretleri için bize ulaşınız.

Avrupa Yakası Eşya Depolama Şirketi

Avrupa Yakası Eşya Depolama, titiz depolama hizmeti sunan işletmelerin başında gelir. Taşımacılıkta ev eşyalarını özenle nakleden işletme, nakliyat esnasında yeni yaşam alanına sığmayacak eşyaları da depolarda muhafaza eder. Taşınmalar, fazla eşyaların ayrıldığı ideal zaman dilimleridir. Bu zamanlarda eşyaların ileride kullanılmak üzere sağlıklı ortamlarda muhafaza edilmesi önemli bir sorundur. Bu sebeple güvenilir hizmet sunan depoların tercih edilmesi son derece önem taşır.

Avrupa yakası eşya depolama İstanbul avrupa yakası ev eşyası depolama firması
Avrupa yakası eşya depolama İstanbul avrupa yakası ev eşyası depolama firması

Avrupa Yakası Eşya Depolama Firması

Avrupa Yakası Eşya Depolama, taşınmalarda yeni ve dayanıklı koli kullanır. Firmamız her taşımacılık öncesinde yeni koli tedarik ederek, taşıma malzemelerini hasarsız şekilde nakleder. Taşıma haddinin üzerinde konulan eşyaların yer aldığı koliler, yırtılarak eşya hasarlarına sebep olabilir. Bu sebeple firmamız kolilere taşıma haddinin üzerinde yük yüklemezler. Güvenli ve huzurlu nakliyat için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Kurumsal Avrupa Yakası Depolama Şirketleri

Avrupa Yakası Eşya Depolama, taşınma öncesinde ilgili yaşam alanına günler öncesinden ziyaret yapar. Bu ziyaretlerin amacı, nakliyat günü için yapılacak hazırlıklardır. Bu hazırlıklar ile taşınma günü sorunsuz ve rahat şekilde gerçekleşir. Nakliyatta kurumsal hizmet sunan firmamız, her cins eşyayı uygun taşıma usullerine göre nakleder.

Mobilya, beyaz eşyalar ve camdan yapılmış olan eşyalar farklı şekilde taşınmak zorundadır. Mobilyaların de monte işlemi yapılmadan kapılardan çıkması bir hayli zordur. Bu nedenle firmamız, eşyaların de montesini marangoz gibi titiz şekilde yapar. Taşınmanın ardından da gardırop ve büyük dolapların montesi özenle yapılır. Bu türlü işler için ek ücret talep edilmez.

Güvenli Avrupa Yakası Ev Eşyası Depolama Firmaları

Avrupa Yakası Eşya Depolama, avizelerin sökülmesi ve takılması gibi taşınma anında elektrikçinin yapacağı her işi özenle yapar. Nakliyat sonrasında yeni yaşam alanına sığmayan eşyalar için firmamız depoları son derece güvenli alanlardır. Depolarımızda eşyaların 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilen emniyet sistemi mevcuttur. Güvenlik elemanlarımız da depolarımızda kötü niyetli kişilere karşı nöbetleşerek hizmet sunmaktadır. Eşyaların emniyetli şekilde muhafazası için depolarımızın tercih edilmesi önerilir.

Avrupa Yakası Ev Depolama Hizmeti

Avrupa Yakası Eşya Depolama, temiz ve hijyenik ortamları ile önerilen depolama alanlarıdır. Firmamız depoları, deneyimli temizlik şirketlerince titizlikle temizlenir. Depolarımızın sık aralıklarla temizlenmesi, eşyaların sağlıklı ortamlarda muhafazası için önem taşır. Haşerelerin gezdikleri yerlere ayaklarındaki mikropları bırakmaları söz konusudur.

Eşyaların üzerinde gezinen bu böcekler, her türlü mikrop ve bakteriyi de bırakacaktır. Salgın hastalık riskini arttıran bu faktörlere karşı depoların sık aralıklarla dezenfekte edilip, haşere ilaçlaması yapılması gerekir. Firmamız depoları sık aralıklarla haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlanır. Etkili ilaçlama yöntemlerimiz sayesinde depolarımızda haşere ve fare gibi canlılara karşı önlem alınmış olur.

Avrupa Yakası Oda Depo Kiralama

Avrupa Yakası Eşya Depolama, oda kiralama hizmeti ile eşyaların birbirine karışmaması için gereken önlemi almıştır. Herkese ayrı bir oda verilerek, eşyalar güvenli alanlarda saklanır. Odalar geniş iç hacme sahip olup, eşyaların muhafazası için uygun alanlara sahiptir. Eşya depolamada önerilen hizmetlerin başında gelen, güvenliktir. Herkese ayrı bölümler verilmiş olan depolarımızda anahtarlı odalar bulunur.

En İyi Avrupa Yakası Depo Kiralama Firması Seçimi

Avrupa Yakası Eşya Depolama, taşımacılıkta son sistem nakliyat araçlarını kullanır. Asansörlü taşıma sistemleri ile en yüksek katlardan en hızlı ve güvenli şekilde nakliyat hizmeti sunulur. Nakliyat araçlarımız da geniş iç kapasiteye sahiptir. Şehir içi taşımacılıkta olduğu gibi şehirlerarası taşımacılıkta da kurumsal hizmetlerimiz söz konusudur. Nakliyat şoförlerimiz deneyimli ve uzman kişilerdir. Nakliyat araçlarımızın bakımları düzenli aralıklarla yapılır. Taşımacılıkta ve depolama sektöründe İstanbul’un önerilen şirketlerinin başında yer alırız.

En Yakın Avrupa Yakası Emanet Depo Firması

Firmamız, emanet eşya alanları ve taşımacılık sektöründe en deneyimli şirketlerdendir. Farklı ilçelere de taşımacılık hizmeti sunan firmamız, yaygın hizmet ağı ile tercih edilen şirketlerin başında gelir. Depolarımız sürekli havalandırılan sağlıklı ortamlardır. Eşyaların nem gibi oluşumlardan zarar görmemesi için aydınlık ve ferah ortamlarda saklanması gerekir. Depolarımızda beyaz eşyalar, mobilya ve tekstil ürünleri gibi farklı eşya grupları uzun süre saklanacaktır.

Sigortalı Avrupa Yakası Eşya Deposu Kiralama

Depolama ve taşımacılık sektöründe sigortalı hizmet sunan firmamız, dürüst yaklaşımları ile öne çıkar. Taşımacılıkta olabilecek her türlü eşya hasarı tam zamanında ve değerinde ödenir. Depolarımız da her türlü doğal afet ve yangın gibi oluşumlara karşı sigortalı alanlardır.

Avrupa Yakası Kiralık Depo Alanı Kiralayın

Eşyaların ileride kullanılacak durumda olması ve yeniliklerini muhafaza etmesi için depolarımızın tercih edilmesi önerilir.

Avrupa Yakası Depo Kiralama Hizmeti Alın

Depo kiralama hizmetinde ev eşyaları, ofis ve fabrika demirbaşları da özenle muhafaza edilir.

İndirimli Avrupa Yakası Eşya Depolama Fiyatları

İndirimli eşya depolama fiyatları, sektörde tercih edilme nedenlerimizin başında gelir.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Uygun Avrupa Yakası Eşya Depolama Fiyat Hesaplama

Depolarımızda eşyaların saklanma süresine uygun şekilde fiyatlar hesaplanır. En uygun fiyatlı ve güvenilir depolama hizmeti için firmamızın tercih edilmesi tavsiye edilir.


https://www.istanbulemanetdepo.com/avrupa-yakasi-esya-depolama/
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir