Paketlemeli eşya depolama İstanbul paketlemeli depo kiralama firması depolanacak ev eşyalarının paketleme işlemlerini yapar. Ambalaj paketli şekilde eşyalarınız kiralık depomuzda uzun süre saklanır. En iyi paketlemeli depo kiralama şirketi olarak 7/24 dilediğiniz zaman eşyalarınızı güvenli depo alanlarında depoluyoruz.

Paketlemeli Eşya Depolama Firması

Paketlemeli eşya depolama hizmeti sunan firmamız olarak eşya paketleme eşya depolama ev depolama ofis eşyası depolama ve nakliye işlemleri gibi pek çok alanda hizmet veriyoruz. Eşya depolama ya da ofis depolama hizmetleri veren firmamız olarak uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe ve birikim ile sizlerin yanındayız. Eşyalarınız güvenle saklayabileceğiniz eşya depolarımızda istediğiniz anda tüm eşyalarınızı tekrar istediğiniz yere nakletme imkanı bulursunuz. Eşyalarınız depolanırken kayıt işlemleri en iyi şekilde tutulur. Bu sayede eşyalarınız başka eşyalar ile karışmaz. Eşya depolama alanında son teknolojik imkanlar kullanılarak eşyalarınızı kendi eşyamız gibi koruruz.

Paketlemeli eşya depolama İstanbul ambalaj paketlemeli eşya deposu kiralama firması
Paketlemeli eşya depolama İstanbul ambalaj paketlemeli eşya deposu kiralama firması

Kurumsal Paketlemeli Eşya Depolama Şirketi

Paketlemeli eşya depolama hizmeti sunan firmamızın kurumsal ticari ya da kişisel eşyalarınız için uygun depoları mevcuttur. Sizler de ihtiyaçlarınıza göre zamandan ve pazardan tasarruf etmek istiyorsanız bizlere İletişim numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Yalnızca ihtiyaçlarınız kadar bir depolama alanı kiralayarak ekstradan kullanmadığınız depolama alanlarına para ödemek zorunda kalmazsınız. Depolama alanlarında karmaşık kiralama sözleşmeleri yerine daha basit bir sözleşme imzalayarak istediğiniz zaman depolarınızdan eşyalarınızı alabilir ya da kontrol edebilirsiniz.

Eşya depolama teknolojilerinin gelişmesi sonucu eşyalarınızı yangınlara neme ve rutubete karşı korumak için Avrupa standartlarında hizmet veriyoruz. Artan eşya depolama talepleri doğrultusunda paketlemeli eşya depolama hizmetleri alanında pek çok firma artık bu iş için yetişmiş eleman ararken bizler uzun yılların getirmiş olduğu tecrübemiz ve uzman ekibimiz ile sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.

✅Sigortalı DepolamaSözleşmeli Depo Kiralama
?Güvenli DepoKilitli Depo
✅Asansörlü Nakliyat DepolamaTaşımalı Depolama
❇️Kurumsal Depo ŞirketiOnaylı Şirket
?Depo KonumuAnadolu-Avrupa/İstanbul

İstanbul Paketlemeli Eşya Depolama Firmaları

Taşınmayı planlayan evlerden ofislere kadar her türlü mekan için hizmet sunan firmamız sizleri  paketlemeli eşya depolama hizmeti ile buluşturuyor. Taşınma sırasında en çok zorluk yaşanan ve vakit alan yorucu ev taşıma işlemlerini kolaylaştıracak olan bazı müdahaleler ile sizlerin en rahat şekilde evlerinize taşımanızı da mümkün hale getirmenize yardımcı oluyoruz. Tamamen eşya depolama üzerine hizmet veren bir firma olmamızın getirmiş olduğu ayrıcalıklı hizmet sayesinde evlerinizde bulunan eşyaların uygun ölçülerdeki kolilere güvenli bir şekilde yerleşmesini sağlıyoruz. Aynı zamanda kırılma ihtimali bulunan eşyalar içinde ekstra koruma sağlayacak bazı işlemleri sizler için yerine getiriyoruz.

Pratik Ambalajlı Paketlemeli Eşya Deposu

Yeni bir eve ya da ofise taşınmak yeniden gidilen yerlik düzene alışmayı gerektirdiği için hali hazırda zor bir süreç olsa da taşınmak için yapılan hazırlıklarda oldukça yorucu olabiliyor. Bu noktada paketlemeli eşya depolama firması olarak bizler sizlere taşınmayı çok daha rahat hale getirecek olan depolama işlemlerini profesyonel bir şekilde üstleniyoruz. Bu sayede sizlere sadece yeni evinizde eşyalarınızı dilediğiniz gibi yerleştirme kolaylığını sunuyoruz. Her biri sınıflandırılarak paketler haline getirilmiş olan kutular sayesinde hiçbir eşyanınızın kaybolmadan dilediğiniz gibi seçilmesine sağlayabildiğimiz hizmetlerinizi sizlere sunuyoruz. Eşyalarınızla ilgili tüm sigorta ve yasal gereklilikler konusundaki haklarınızı da sunarak sizlere kaliteli paketlemeli eşya depolama hizmeti veriyoruz.

Ambalaj Paketlemeli Depo Kiralama Hizmeti

Bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalar sonrasında eşya depolama firmamız olarak kendimizi de geliştiren bir şirket olmanın bilinci ile vermiş olduğumuz hizmetlerin amacını çeşitlendiren çalışmaları ortaya koyuyoruz. Bu neresinde en çok ev ya da ofislerini taşınması nedeni ile tercih ediliyoruz. Bunun yanı sıra eşya depolama hizmetlerinin gerekli hale gelmiş olduğu yazlık alandaki mobilyaların ve malzemelerin depolanması hizmetleri ile sizlerin yanındayız. Ayrıca büyük yer kaplayan kayak sörf takımı gibi araçların depolanması evden bir süreliğine ayrılan kişilerin eşyalarının bir yerde muhafaza edilmesi gibi durumlarda müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bunlara ek olarak belirli bir süreliğine güvenilir bir alanda tutulmasını istemiş olduğunuz ve yaşadığınız yerlerde size ağırlık yapmasını istemediğiniz tüm ürünleri depolama alanlarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Taşımalı Paketlemeli Eşya Deposu Kiralayın

Paketlemeli depo kiralama firmamıza ait olan depolama alanlarımızın bakımları ve temizlikleri haftalık ve aylık genel kontroller ile devam ediyor. Depolarımızda var olan eksiklikleri her geçen gün tamamlayarak ve uzman personellerimizin eğitimlerini tekrarlayarak sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Eskimiş ya da hasar görmüş malzemeleriniz varsa onarım ve için sizleri çeşitli firmaların personeli ile hizmet veriyoruz. Ticari kurumsal ve kişisel depo farklarımız ile her eşyanın ya da depo malzemesinin farklı bir depoda tutulmasını sağlıyoruz. Böylece daha ekonomik bir hizmet yanında hızlı bir süreç takip ediyoruz.

İndirimli Paketlemeli Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Paketlemeli eşya depolama sürecinde eşyalarınızın zarar görmemesi firmamız için son derece önemlidir. Genel olarak depolama hizmet veren firmaların kurumsal olarak kalitesi daha iyi olduğu sürece eşyalarınız korunaklı bir şekilde depolanır. Ayrıca eşyalarınızın başına gelebilecek zararlara karşılık güvenli bir sigorta firması ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Firma olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarını Avrupa standartlarında kaliteye sahip olan eşya depolarımızda muhafaza ediyoruz. Firmamızın eşya depolama hizmetlerinden faydalanarak depolama masraflarınızı en aza indirebilirsiniz. Ayrıca sigortalı eşya depolama ile eşyalarınızı güvence altına almanız mümkün. Yurt dışı seyahatlerinizde evinizdeki eşyalarınızı depolatmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bize ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız firmamıza ait olan internet sitemizde mevcuttur.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Uygun Paketlemeli Eşya Depolama Ücretleri Hesaplama

Uygun maliyetli paketlemeli eşya depolama ücret tarifesi depo büyüklüğüne, eşya miktarına, kiralama süresine göre değişkenlik gösterebilir. Yukarıdaki ambalajlı depolama ücretleri listesinden size uygun olan ücretlendirmeyi görebilirsiniz. Ayrıca eşyalarınızı yerinde kontrol ederek size özel fiyat teklifini sunarız.


Kullanıcılar bunları da sordu

Paketlemeli Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Paketlemeli eşya depolama fiyatları ortalama 300 tl den başlar. Kiralanacak depo süresi ve depo büyüklüğüne göre sizin eşyalarınıza özel depo kira ücret teklifini sunarız.

Ambalaj ve Paketlemeli Depo Kiralama Süresi Ne Kadar?

Ambalajlı depo kiralama süresi normal depo kiralama süresi ile aynı olup, eşyalar paketli şekilde saklanır. Haftalık, aylık, +6 aylık veya yıllık depo kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Ambalaj ve Paketleme Hizmeti Ek Ücrete tabii midir?

Hayır, her şey dahil eşya depolama hizmetimiz kapsamında Eşya paketleme ve ambalajlama hizmetimiz ücretsiz şekilde standart olarak tüm işlemlerimizde uygulanır.

İstanbul Paketlemeli Eşya Depolama İletişim Telefon

Paketlemeli depo kiralama adres telefon ☎ Ambalajlı eşya depolayın
Adres: 34100 İstanbul Merkez
Cep Telefonu: 0533 441 38 93 – Ofis Telefonu: 0216 376 45 67

https://www.istanbulemanetdepo.com/paketlemeli-esya-depolama/
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir