Beykoz eşya depolama İstanbul Beykoz depolama şirketi uygun fiyatlarla aylık oda tipi kiralık depo, ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama ve parça eşya depolama hizmeti sunar. En iyi Beykoz kiralık depo firması olarak fazla eşyalarınız için remiz rutubetsiz, güvenlikli kişiye özel depo alanı kiralıyoruz.

Beykoz Eşya Depolama Firması

Beykoz eşya depolama, Beykoz ve semtlerinde en güvenilir hizmet sunan depolama firmalarının başında gelir. Depoculuk hizmetinin yanı sıra taşıma hizmeti de sunan işletmemiz, kurumsal taşımacılık firmalarının başında gelir. Taşımada deneyimli olan firmamız, taşınma sonrası eşyaların depolanma ihtiyacını da görerek, depoculuk sektöründe de hizmet vermeye başlamıştır. Beykoz gibi emlak sektörünün canlı olduğu ilçelerde nakliyat sektörüne olan talep son derece fazladır. Firmamız nakliyat sektöründe uluslararası kalite standartlarına uygun hizmet sunar.

Beykoz eşya depolama İstanbul beykoz ev eşyası depolama şirketi
Beykoz eşya depolama İstanbul beykoz ev eşyası depolama şirketi

Beykoz Eşya Deposu Firması

Beykoz eşya deposu firması depoculukta titiz hizmet sunan işletmelerdendir. Taşınma süreçleri, fazla olan eşyaların ayıklandığı ve tasnif edildiği zaman dilimleridir. Kullanılmayan eşyalar ihtiyaç sahiplerine verilirken, bir kısmı da daha sonra kullanılmak üzere depolarda saklanacaktır. Yeni alınacak yazlık ya da ileride daha büyük bir yaşam alanına taşınma durumu, bu eşyaların kullanılma ihtimalini de beraberinde getirir. Bu ihtimaller doğrultusunda eşyaların temiz ve sağlıklı ortamlarda saklanması, ileride kullanılır vaziyette muhafazası için önem taşır. Firmamız sağlıklı depoları ile önerilen depolama alanlarıdır.

Kurumsal Beykoz Eşya Depolama Şirketi

Beykoz eşya depolama, taşımacılık sektöründe olduğu gibi, depolama sektöründe de kurumsal hizmet sunar. Müşteri memnuniyetine verilen önem gereği, çözüm odaklı hizmet anlayışımız söz konusudur. Eşyaların cinslerine uygun şekilde yapılacak taşıma hizmeti son derece önem taşır. Cam eşyalar, antika eşyalar ve narin ev eşyaları özenle taşınmak zorundadır. Beyaz eşyaların sarsılmadan taşınması için korunaklı ambalajlara ihtiyaç bulunur. Firmamız dayanıklı ambalaj ve kolileri ile her türlü ev eşyasını özenle taşır. Beyaz eşyaların sarsılmadan nakledilmesi için nakliyat kamyonlarına sabitlenmesi gerekir. Firmamız zengin araç filosu ile geniş kapasiteli nakliyat araçlarına sahiptir.

✅Sigortalı DepolamaSözleşmeli Depo Kiralama
?Güvenli DepoKilitli Depo
✅Asansörlü Nakliyat DepolamaTaşımalı Depolama
❇️Kurumsal Depo ŞirketiOnaylı Şirket
?Beykoz Depo KonumuBeykoz/İstanbul

Güvenli Beykoz Ev Eşyası Depolama Firmaları

Beykoz eşya depolama, 7/24 güvenlik kameraları ile sürekli gözetim altında olan yerlerdendir. Eşyaların başına gelebilecek her türlü kötü niyetli girişime karşı önceden önlem alınır. Güvenlik kameralarımız haricinde güvenlik personelimiz de son derece dikkatli ve kötü niyetli girişimleri önleyecek kişilerdir.

Beykoz Ev Depolama Hizmeti

Beykoz eşya depolama alanında uzman olan nakliyat ve depolama şirketlerindendir. Depolarımızda çok farklı sınıflarda yer alan eşyalar saklanır. Farklı sektörlere ait ofis ve iş yeri eşyaları ile ev eşyaları özenle muhafaza edilir.

Beykoz Oda Depo Kiralama

Beykoz oda depolama , oda kiralama hizmeti ile de tercih edilir. Anahtarları bulunan odalarda her türlü ev eşyasını saklamak söz konusudur. Eşyaların ileride kullanılacak vaziyette yer alması için tüm önlem alınır. Sağlıklı saklama koşulları tesis edilir.

En İyi Beykoz Depolama Firması Seçimi

Beykoz eşya depolama, İstanbul’da çok fazla kesimin tercih ettiği firmalardandır. Temizliği, düzenli yapılan ilaçlamaları ile eşyaların sağlıklı ortamlarda saklanması tercih sebeplerimizin başında gelir. Zararlı böcek ve her türlü haşerenin ayaklarında mikrop taşıdıkları ve salgın hastalıklara sebep oldukları bilinir. Bu canlıların eşyaların üzerinde gezinmesi, sağlık açısından sakıncalı durumlara yol açar. Bu sebeple depolarımız böcek ve kemirgenlere karşı etkili şekilde ilaçlanır.

En Yakın Beykoz Emanet Depo Firması

İstanbul’un en güvenilir emanet depolarının başında gelen, firmamız depolarıdır. Her türlü kıymetli eşya güvenle ve uzun süre depolarımızda muhafaza edilir.

Sigortalı Beykoz Eşya Deposu Kiralama

Firmamız, sigortalı depolama alanları ile her türlü doğal afetlere karşı eşyaları sigortalayan şirketlerdendir. Depolarda oluşabilecek en ufak bir eşya hasarı bile sigortalanarak teminat altına alınmıştır. Beykoz eşya depolama firmamız taşımacılık öncesinde de eşyaları günün koşullarına göre sigortalayan şirketlerin başında gelir. Ücretsiz eksper hizmeti ile eşyalar tam değerinde sigortalanır. Eşyaların değerinde sigortalanması ile olabilecek her türlü maddi hasar tam zamanında ve değerinde ödenir. Kurumsal hizmet anlayışı gereği dürüst yaklaşımlarımız söz konusudur.

Beykoz Kiralık Depo Alanı Kiralayın

Kiralık depo alanları, fazla olan eşyaların sağlıklı ortamlarda saklanması için en doğru alanlardır. Beykoz kiralık depo şirketimiz depoları, bu konuda güvenilir hizmetleri ile tercih edilmesi gereken yerlerdendir.

Beykoz Depo Kiralama Hizmeti Alın

Depolarımızda ofis eşyaları da emniyetli şekilde muhafaza edilir. Ofis eşyaları arasında evraklar önemli bir yere sahiptir. Firmamız kapalı raf sistemleri ile ofis eşyaları özenle uzun süre muhafaza edilecektir. Ev eşyaları içinde de tekstil, mobilya ve beyaz eşyalar için özenli depolama hizmetlerimiz mevcuttur.

İndirimli Beykoz Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolamada kalite kadar fiyat uygunluğu da önem taşır. Firmamız İstanbul’un en uygun eşya depolama fiyatları ile nakliyat depolama hizmetini sunar. Taşımacılıkta zor koşullar için verilen asansörlü nakliyat depolama ekibi ve sistemlerimiz tercih sebeplerimizdir. Yüksek katlardan en hızlı şekilde eşya nakliyesi sağlanır. Firma elemanlarımız alanında deneyimli kişilerdir. Huzurlu nakliyat ve güvenli depolama hizmeti için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250 ₺200 ₺
Konteyner Depolama650 ₺600 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³800 ₺700 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³1.300 ₺1.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³1.600 ₺1.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³1.900 ₺1.800 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³2.200 ₺Fiyat Teklifi Al
Güncel İndirimli Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Uygun Beykoz Eşya Depolama Fiyat Hesaplama

Nakliyatta olduğu gibi depolamada da İstanbul’da en ucuz fiyatları firmamızda bulmak söz konusudur. Kaliteli hizmet ve parça başı uygun fiyatlandırma ile tercih edilen şirketlerin başında yer alırız. Eşyaların nem ve rutubete karşı sürekli havalandırılan sağlıklı ortamlarda muhafazası için firmamızın tercih edilmesi tavsiye edilir.


Sıkça Sorulan Sorular

Beykoz Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Beykoz eşya depolama fiyatları ortalama aylık 450 liradır. Depo kiralama süresi arttıkça %20 ye varan indirimler uygulanır. Bunun için eşyalarınızı ücretsiz eksper ile görmemiz gerekir.

En İyi Beykoz Depolama Firmaları

Profesyonel en iyi Beykoz depolama şirketleri arayanlar için 7/24 kilitli ve yüksek güvenlikli temiz kiralık oda sistemli depo kiralama alanları tahsis ediyoruz.

Beykoz Ev Eşyası Depolama Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Beykoz ev eşyası depolama ücretleri hesaplaması eşya miktarına, depo büyüklüğüne, deponun haftalık, aylık, +6 ay ve yıllık süreli kiralanmasına göre belirlenir.

Beykoz Eşya Depolama İletişim Telefon Numarası

Beykoz kiralık depo adres telefon ☎ ev eşyası depolayın ?
Adres: 34820 Beykoz/İstanbul Anadolu Yakası
GSM: 0533 441 38 93 – Müşteri Hizmetleri: 0216 376 45 67

https://www.istanbulemanetdepo.com/beykoz-esya-depolama/
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir