Konteyner depolama İstanbul konteyner eşya depolama firması uygun fiyatlarla sigortalı taşımalı paketlemeli konteyner depo kiralama alanları tahsis eder. Çelik konteynerlerin depo kiralama alanı olarak kullanıyoruz.

Konteyner Depolama Firması

Günümüzde depolama seçenekleri farklı alternatifler ile destekleniyor. Konteyner depolama yöntemleri de bu seçenekler arasında yer alıyor. Firma amaç olarak depolama yöntemleri konusunda her türlü alternatifi sizler için hazır hale getiriyoruz. Son derece geniş iç hacmine sahip kalıpları alan imkanımız içinde oldukça fazla depo fırsatı ile birlikte korunaklı bir hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Size ait ve size tahsis edilmiş bir konteyner seçeneği burada eşyalarınızın uzun süre korunaklı ve sağlıklı bir şekilde kalmasını sağlar.

Konteyner depolama İstanbul konteyner eşya depolama alanı kiralama firması
Konteyner depolama İstanbul konteyner eşya depolama alanı kiralama firması

Kurumsal Konteyner Depolama Şirketi

Özellikle gemi transit taşımacılığında kullanılan sağlıklı konteyner yapılanmaları her türlü hava koşuluna karşı koruyucu özelliğe sahiptir. Bizden bu konuda hizmet talep etmeniz halinde eşyalarınızı koruyacak güvenli bir sistemin size sunuyoruz. İzolasyon konusuna çok değer veren kaliteli konteyner seçenekleri ile birlikte size destek sağlayan firmamız eşyalarınızı korunaklı bir şekilde muhafaza ediyor.

İstanbul Konteyner Eşya Depolama

Deniz aşırı ülkelerin ticaret için kullanmış olduğu konteyner seçenekleri aynı zamanda güvenilir bir konteyner depolama olarak insanlara hizmet veriyor. Özellikle elektronik eşyalar ve değerli eşyaların bu unsurla taşındığı düşünülürse Zorlu hava koşullarına karşı dayanıklı sistem ile sizin eşyalarınız da iyi bir şekilde korunur. Her zaman hizmet noktasında çözüm oluşturmaya alışkın olan firmamız konteyner seçenekleri konusunda size gerçekten ideal bir yardımcılık vazifesi üstleniyor. Çelik konstrüksiyon yapısı ve  sandviç panel sistemi ile birlikte konteyner gerçekten güvenilir bir yapı olarak dikkat çekiyor.

✅Sigortalı DepolamaSözleşmeli Depo Kiralama
?Güvenli DepoKilitli Depo
✅Asansörlü Nakliyat DepolamaTaşımalı Depolama
❇️Kurumsal Depo ŞirketiOnaylı Şirket
?Konteyner Depo KonumuAnadolu-Avrupa/İstanbul

Kapısı kapandıktan sonra sirkülasyonu önleyen bu muazzam sistemi aynı zamanda nem ve rutubetli ortamın içeri girmesine engel olur. Birbirinden farklı ölçü ve ebat özellikleri ile birlikte koruyucu etkisi üst düzey olan konteyner depolama seçenekleri güvenilir bir depolama tekniği için gerçekten iyi bir malzeme olarak kendini gösteriyor.

Kiralık Konteyner Depolama Hizmeti

Her zaman kaliteli hizmetten ya da tavrını ortaya koyan firmamız aynı zamanda uygun fiyatlar ile birlikte müşteri memnuniyeti için çalışıyor. Sağlıklı ve güvenilir konteyner depolama hizmetleri konusunda kendini aşan bir çalışma performansı ile hizmete odaklanmış durumdayız. Konteyner eşya depolama fiyatları son derece makul bir şekilde karşımıza çıkarken bu konuda sizin için hazırlamış olduğumuz kaliteli hizmetler müşteriler üzerinde memnuniyet verici bir etki yaratmaya da devam ediyor.

Konteyner Ev Eşyası Depolama Yöntemi

Sayıca fazla olan eşyalar ya da 3+1 gibi büyük dairelerde yer alan mobilyalar konteyner depolama yöntemi ile muhafaza edilir. Kişiye özel olarak kiralanan konteynırlar firmamız tarafından temsil edilir. Ayrıca söz konusu depolama alanın tamamen Çelik malzemeden meydana gelir. Yani konteyner denilen kabinler son derece sağlam ve çevresel etkilere karşı dayanıklıdır. İstanbul ev eşyası depolama firmamız olarak istenilen metrekarelerde ve genişliklerde Çelik konteyner temin ediyoruz. Aylık günlük ya da yıllık konteyner eşya depolama desteği firmamız tarafından sunulur. Firmamız olarak ev eşyası ofis eşyası seri imalat ürünleri ve diğer tüm malzemeler içinde depo desteği sağlıyoruz.

Yine konteyner depolama hizmetleri tamamen kişiye özel olarak verilir. Saklanan eşyaların zarar görmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü ekiplerimiz depolanacak olan tüm eşyaları özenli bir şekilde paketledikten sonra konteynerlere yerleştirir. Tamamen kilitli kapı sistemine sahip olan depolama alanlarımız güvenlik açısından son derece başarılıdır.

Kiralık Konteyner Depolama Alanları

Firmamız tarafından kiralık konteyner depolama hizmetleri sunulur.g bazı şirketler merdiven altı alanlarda depolama desteği sunarak müşterilerini mağdur eder. Özellikle de eski ve paslı konteynırlarda saklanan eşyaların birçok kullanılamaz hale gelir. Müşterilerimiz ise depolama şirketi ya da konteyner tercihi sırasında dikkat etmelidir. Örneğin eşyaların şekline ya da sayısına göre bir konteyner seçmek son derece önemlidir. Nakliyat firmamız olarak her eşyaya özel farklı çözümler üretiyoruz. Örneğin hassas malzemeler kutulandıktan sonra konteynırların içerisine istiflenir. Mobilyalar ve ahşap yüzeyler için koruyucu ekipmanlar tercih edilir.

Güvenli Konteyner Depolama Firmaları

Kullanılmayan eşyaların depolanması hem yatırım hem de gereksiz yer kaplamaların önüne geçilmesi açısından önemlidir. Ancak bazı malzemeler maddi yönden pahalı olduğu için depolama yöntemlerinin dikkatli bir şekilde yapılması gereklidir. Örneğin konteyner depolama depolama yönetimi güvenlik açısından en mantıklı yöntemlerden biridir. İstanbul eşya depolama şirketimiz bünyesinde bulunan tüm konteynerler teknolojik özellikleri sahiptir. Havalandırma kanalları kilit sistemleri raf sistemleri bu özelliklere örnek gösterilir. Firmamız güvenli eşya depolama noktasında hassas bir çalışma sergiler. Nakliye sırasında yük boşaltma yükleme gibi uygulamalar çok dikkatli bir şekilde yapılır. Ayrıca her bir parça eşya en az 3 kat olacak şekilde ambalajlanır.

Uygun Konteyner Depolama Fiyatları Listesi

Konteyner içerisinde bulunan sabitleme aparatları sayesinde ambalajların açılması engellenir. Güvenli eşya depolama adı altında hizmet gösteren bazı firmalar ise malzemeleri rastgele ve yanlış bir şekilde saklar. Örneğin günlerce üst üste bekleyen eşyalar şekilsel olarak bozulur. Firmamızın uzman ekipleri ise her bir eşyayı şekillerine göre konteynırların içerisine yerleştirir. İstanbul emanet depo firmamız olarak kaliteli ve güvenilir hizmete en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Bizimle bir telefon ile irtibata geçerek bilgi alabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250 ₺200 ₺
Konteyner Depolama650 ₺600 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³800 ₺700 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³1.300 ₺1.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³1.600 ₺1.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³1.900 ₺1.800 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³2.200 ₺Fiyat Teklifi Al
Güncel İndirimli Eşya Depolama Fiyatları Listesi

İndirimli Konteyner Depolama Ücretleri Tarifesi

İndirimli konteyner eşya deposu kiralama maliyet hesaplaması depo alanı büyüklüğüne göre belirlenir. Ücret tarifesi fiyat politikamız kiralama süresi uzadıkça depolama fiyatlarında indirim yapmaktayız. %20 ye varan indirimlerle konteyner eşya depolama hizmeti alın.


Sıkça Sorulan Sorular

Konteyner Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Konteyner depolama fiyatları normal depo kiralama ücretleri ile benzerdir. Kiralanacak depo alanının hacim büyüklüğüne göre eşya depolama fiyatları belirlenir.

Konteyner Eşya Depolama Hizmeti Sigortalı Mıdır?

Evet, bütün depolama alanlarımız yangın, deprem, sel gibi olası kaza durumlarına karşın anlaşmalı sigorta poliçesi güvencesi ile teminat altında korunarak zararınız karşılanır.

Konteyner Depolama Alanı Kiralama Süresi Nedir?

Depo kiralama süreleri; haftalık, aylık, +6 ay veya yıllık sürelerde kiralanır. Konteyner depo kiralama ücretleri de bu unsurlar dikkate alınarak en uygun fiyat teklifi ile verilir.

Konteyner Depolama İstanbul İletişim Telefon Numarası

Konteyner depo kiralama adres telefon ☎ Ambalajlı eşya depolayın
Adres: 34100 İstanbul Merkez
Ofis Telefonu: 0216 376 45 67 – Cep Telefonu: 0533 441 38 93

https://www.istanbulemanetdepo.com/konteyner-depolama/
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir