Asansörlü nakliyat depolama İstanbul asansörlü eşya depolama şirketi uygun fiyatlarla asansörlü evden eve taşımalı depo kiralama hizmeti sunar. En iyi Asansörlü nakliye depolama firması olarak 7/24 eşyalarınızı ambalajlı ve paketli şekilde depoya taşırız.

Asansörlü Nakliyat Depolama Firması

Asansörlü nakliyat depolama hizmeti firmamız tarafından verilmiş olan bir hizmettir. Son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Nakliye depolama hizmeti ev taşıma firmaları, iş yerlerini Ve Ofis taşımalarının müşteri isteği doğrultusunda geçici olarak bir depoya yerleştirilmesi, depolarda eşyalarını bekletilmesi hizmetidir. Eşya depolama hizmeti yapılacak olan eşyaların nakliyesi planlandığı gibi ileri bir tarihte olması durumunda ancak asansörlü nakliyeler yapılabiliyor. Eve taşınma sürecinin minimum iki ya da üç ay gibi süreceği durumlarda eşyalar depolama alanlarına götürülebilir.  Firmamız oldukça kaliteli bir şekilde depolama hizmeti veriyor.

Asansörlü nakliyat depolama İstanbul asansörlü eşya depolama şirketi
Asansörlü nakliyat depolama İstanbul asansörlü eşya depolama şirketi

İstanbul Asansörlü Nakliyat Depolama Şirketi

Asansörlü nakliyat depolama hizmetleri ile birlikte sizlere en kaliteli ve en güvenilir şekilde hizmet veriyoruz. Taşınması güç ve yorucu olan eşyalarınızı asansörlü taşımacılık hizmeti ile taşıyıp depolara yerleştiriyoruz. Şehir dışında geçici olarak çıkacak olan bireyler için depolamalı nakliyatlar en uygun olan planlar arasında yer alıyor.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Asansörlü Taşımalı Depolama Hizmeti Alın

Asansörlü nakliyat depolama hizmetleri ile birlikte sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın herhangi bir şekilde zarara uğramaması, eşyalarınızın çizilmemesi ve hasar almaması için asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz. Geçici bir süreliğine görevi neticesinde evini değiştiren farklı bir şehre giden insanlar, evinde bulunan eşyaları nakliyatları depolarda bekletebiliyorlar.

Ev kiralamak evden eve nakliyat hizmeti almak, farklı eve taşınmak bunların hepsi oldukça yorucu olan işlerdir. Farklı bir şehire geçici bir süreliğine taşınmışsanız eşyalarınız oraya götürmenize gerek yoktur. Bunun yerine eşyalarınızı düzgün bir şekilde nakliye depolarına koyabilirsiniz. Eşyalarınız oldukça kaliteli ve güvenilir bir şekilde ambalajlanır.

Taşımalı depolama İstanbul nakliyat depolama şirketi
Taşımalı depolama İstanbul nakliyat depolama şirketi

Asansörlü Nakliye Depolama Alanı Kiralayın 

Asansörlü nakliye depolama hizmeti ile birlikte taşınması güç olan beyaz eşyalarınız, dolaplarınız, koltuklarınız gibi ağır eşyaları asansörlü taşımacılık ile taşıyor ve depolama alanlarında bu eşyalara yer ayırıyoruz. Nakliyat depolama alanlarının ne olduğu herkes tarafından merak edilen bir sorun haline geldi. Depolamak için eşyalarınızı bırakmak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çaba sarf ediyoruz. Eşyalarınızın hangi boyutlarda olduğu, ne kadar yer kapladığını kendiniz de ölçebilirsiniz. Ancak ekspertiz hizmeti almak son derece daha uygun ve daha kaliteli olur. 

Taşımalı Ev Eşyası Depolama Firmaları

Ev eşyası depolama hizmetleri nelerdir sorusu merak edilen sorular arasında yer alıyor. Asansörlü nakliyat depolama hizmeti sunan firmamız son derece kaliteli bir şekilde sizlere sözleşmeli olarak yazılı anlaşmalı hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerin hepsi son derece kaliteli ve güveniliridir. Bütün taşıma ve nakliye hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine önem veriyoruz.

Bunu sözlü olarak değil yazışmalı bir şekilde sizlere sunuyoruz.  nakliye depolama alanları bağımsız bir şekilde mi çalışıyor Sonuçta merak edilen sorular arasında yer alıyor her müşteri için ayrı ayrı bağımsız bir şekilde kilitli bölmeler sunuyoruz. Bu şekilde hem sağlıklı Hem de hızlı bir şekilde her adresi ulaşım sağlıyor. Eşyalarınızı güvenli bir şekilde depoluyoruz.

Asansörlü Nakliye Depolama Hizmeti

İstanbul’da asansörlü taşımalı depolama hizmeti ev taşıma firmalarının ya da ofis eşyalarının iş yeri eşyalarının müşteri isteği üzerine geçici bir şekilde depolarda bekletiliyor. Taşıma yapılacak olan eşyaların nakliyesi planlandığı gibi ileri bir tarihte olması gerekiyor. Ev taşıma sürecinin minimum 2-3 ay içerisinde süreceği durumlarda depolar kiralanıyor. Geçici bir şekilde şehir dışına çıkacak olan insanlar eşyalarını depolar. Asansörlü depolama hizmeti ağır olan ve merdivenlerden aşağı indirilmesi güç olan eşyalar için verilen bir hizmettir. Bu hizmeti firmamızdan alabilirisiniz. 

Güvenli Taşımalı Nakliyat Depolama Alanı Kirala

Asansörlü Nakliyat Depolama hizmetleri sayesinde ağır ve taşınması zor olan eşyalar sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşındıktan sonra depolara yerleştiriliyor. Depolara yerleştirilmeden önce eşyanın büyüklüğü, ne kadar yer kapladığı, kiralama bedeli gibi konular konuşulur ve bunlar firmalar tarafından ayarlanır. Firmamız sizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyor. Asansörlü nakliyat depolama hizmeti oldukça güvenilir olan bir hizmettir.

Eşyalar bu sayede hasar görmez. Ağır olan eşyalarınız profesyonel ekipler tarafından taşınır. Taşınma süresi biraz uzun sürebilir. Depolama hizmeti alırken belli bir kira bedeli ödemeniz gerekiyor. Eşyaların kaç ay ya da kaç yıl boyunca kalacağına karar vermeniz gerekiyor. Bu şekilde sizlere bir sözleşme yapılır. Sözleşmede yer alan maddeler hem firma sahiplerini hem de depolama kiralama hizmetinden yararlanan kişileri güvence altına alır. 

İstanbul Taşımalı Nakliyat Depolama Fiyatları

Asansörlü nakliyat depolama fiyatları depolanacak eşya miktarına bağlıdır. Bunun yanı sıra depo kiralama süresine göre değişkenlik gösterebilir. İstanbul eşya depolama fiyatları ortalama 700 liradan aşlar. Sizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet sunuyoruz. Asansörlü depolama hizmeti oldukça güvenilir olan bir hizmettir. Eşyalarınız ekspertiz aracılığı ile ne kadar yer kaplar, hangi eşyalar bulunur, nasıl paketleme yapılır şeklinde çeşitli hizmetleri sizlere verir. Eşyalarınız kusursuz bir şekilde paketlenir. Ambalajlanması gereken eşyalarınız düzgün bir şekilde ambalajlanır. Paketlere ve kutulara yerleştirildikten sonra asansörlü taşımacılık ile depolama alanlarına doğru yola çıkarılır. Bu hizmet oldukça güvenilirdir.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir