Rutubetsiz eşya depolama İstanbul rutubetsiz depo kiralama şirketi indirimli ücretlerle haftalık, aylık ve yıllık kiralık depo hizmeti sunar. Rutubetsiz kiralık depo alanlarında fazla eşyalarınızı dilediğiniz sürede korunaklı şekilde güvenle depolayın.

Rutubetsiz Eşya Depolama Firması

Rutubetsiz eşya depolama hizmeti için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir. Firmamız nakliyat hizmetinde olduğu kadar, depolama hizmetinde de önerilen kuruluşlardandır. Eşya taşımacılığında dikkat edilmesi gereken hususların başında gelen, eşyaların sağlam koliler içerisinde taşınmasıdır. Dayanıklı malzemelerden yapılmış olan koliler içerisinde taşınan eşyaların hasar alma ihtimalleri oldukça zayıftır.

Rutubetsiz eşya depolama İstanbul rutubetsiz kiralık depolar
Rutubetsiz eşya depolama İstanbul rutubetsiz kiralık depolar

Beyaz eşyalar, mobilya ve tekstil ürünleri farklı yöntemlerle taşınmak zorundadır. Bu eşyaların sarsılmadan nakliyesi için firmamız gereken her türlü önlemi almıştır. Eşyaların araç içerisinde sarsılmadan gitmesi için araç bakımlarının yapılmış olması gerekir. Bazı büyük eşyaların da nakliye aracı içerisine sabitlenmesi gerekir. Eşyaların hasar almadan taşınması için tecrübeli elemanlarımız gereken her türlü önlemi alırlar.

İstanbul Rutubetsiz Eşya Depolama Şirketi

Rutubetsiz eşya depolama, taşınma sonrasında yeni yaşam alanlarında yer bulanamayan eşyaların saklanması için son derece önemli bir yere sahiptir. Taşınma öncesi yapılacak hazırlıkların başında gelen, eşyaların tasnif edilmesidir. Eşyaların sınıflarına göre tasnif edilmesi, nakliyat kolilerine dikkatli şekilde yerleştirilmesi önem taşır. Taşınmalar fazla olan, kullanılmayan eşyaların ayıklanması için de önemli zamanlardır. Yeni taşınılacak yaşam alanına sığmayan eşyaların daha sonra kullanılması düşünülerek güvenli depolama alanlarında saklanması gerekir.

Bu sebeple şu an için kullanılmayan eşyaların depolanması için önerilen, kurumsal ve güvenilir depolardan hizmet alınmasıdır. Bu depoların başında gelen, firmamıza ait olan güvenli eşya depolarıdır. Firmamız arandıktan kısa bir süre sonra taşıma görevlilerimiz, hizmet almak isteyen müşterilerle iletişime geçerler. Kararlaştırılan günde ilgili yaşam alanına varan elemanlarımız, eşyalara uygun sayıda koli temin edip, nakliyat günü için her türlü hazırlığı önceden yaparlar.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Rutubetsiz Havalandırmalı Depo Kiralayın

Rutubetsiz eşya depolama hizmeti ile eşyaların uzun süre bozulmadan saklanması sağlanır. Havalandırma sistemi olan depolarımızda eşyalar, küf ve neme karşı korunaklı ortamlarda muhafaza edilir. Eşyaların kısa ya da uzun süreli saklanması için gereken her türlü tedbir alınmıştır. Fiziki ortamlarımız her eşyanın güvenli ve sağlıklı şekilde muhafaza edilmesini sağlayacak şekilde tesis ediliştir. Firmamız depoları sık aralıklarla temizlenen ve ilaçlanan alanlardır. Hijyen kurallarına uygun şekilde temizlik hizmeti sunulan depolarımızda eşyalar, sağlıklı şekilde saklanır. Haşerelere karşı düzenli aralıklarla yapılacak olan ilaçlama hizmeti de depolarımızı her türlü böcek ve kemirgene karşı koruyacaktır.

Güvenli Rutubeti Olmayan Depo Kiralama Hizmeti

Rutubetsiz eşya depolama güvenli depolamada önerilen adreslerin başında gelir. Haftanın her günü yirmi dört saat gözetilen depolarımızda emniyetli eşya depolama hizmeti bulunur. Depolarımızda görev alan güvenlik personelimiz işinin ehli olan kişilerdir. Kötü niyetli hareketlere karşı depolarımızın emniyeti güvenlik kameraları ve güvenlik personelimiz tarafından sağlanır. Depolarımız, geniş bir alana kurulu olduğundan her eşya yeterli alanda muhafaza edilir. Eşyaların üst üste konması, onların hasar almasına sebep olacaktır. Bu sebeple eşyaların geniş alanlarda kişiye özel bölümlerde saklanması söz konusudur. Hizmet alan herkes için depolarımızda ayrı bölümler yer alır. Anahtarları olan bu odalarda kıymetli ev ve iş yeri eşyaları güvenle saklanır.

Telefon Numaranızı Bırakın Biz Sizi Arayalım.

  Kiralık Klimalı Beyaz Eşya Deposu

  Rutubetsiz eşya depolama en çok beyaz eşya muhafazasında önem taşır. Beyaz eşya kapsamında yer alan buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makineleri rutubetten en çok etkilenecek olan ev eşyalarıdır Yeni evlenecek ya da ev alacak olan kişilerin pek çoğu bu türlü dayanıklı ev aletlerini önceden alırlar. Taşınma öncesinde alınan bu eşyaların güvenli ortamlarda saklanması son derece önem taşır. Nem ve rutubet gibi oluşumlardan uzak sağlıklı depolarımızda bu eşyalar uzun süre muhafaza edilirler. Sağlıklı depolarımızda her cins beyaz eşya güvenle saklanır.

  Sigortalı Taşımalı Rutubetsiz Eşya Depolama Hizmeti Alın

  Rutubetsiz eşya depolama tercih edilme sebeplerimiz arasındadır. Bir başka tercih edilme nedenimiz de sigortalı taşımacılık ve depolama hizmetimizdir. Eşya nakliyatı öncesinde yapılan taşıma sigortası ile nakliyat esnasında olabilecek her cins eşya hasarı teminat altına alınmıştır. Ücretsiz sunulan eksper hizmeti ile eşyaların tam değerinde sigortalanması sağlanır. Sigortalı eşya depolama hizmetinde eşyaların kaldıkları süre boyunca sigortalanması sağlanmış olur.

  Klimalı Rutubetsiz Asansörlü Nakliyat Depolama Hizmeti

  Rutubetsiz eşya depolama asansörlü taşımacılık hizmeti de sunar. Eşyaların yüksek katlı binalardan çıkarılması son derece güçtür. Böyle yaşam alanlarından en hızlı ve güvenli şekilde eşya nakliyesi için asansörlü taşıma sistemlerine olan ihtiyaç son derece fazladır. Asansörlü nakliyat depolama firmamız dar bina girişlerinin olduğu ve en üst katlarda bulunan yaşam alanları için asansörlü taşıma sistemleri ile hizmet sunacaktır. Depolarımızda evrak muhafazası da söz konusudur. Raf sistemlerimiz ile ofislere ait kıymetli evraklar güvenli şekilde muhafaza edilir. Eşyaların uygun fiyatlı taşınması ve depolanması için de önerilen adreslerin ilk sıralarında yer alırız. Kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı nakliyat için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

  Rutubetsiz Eşya Depolama Fiyatları

  Depolarımız her türlü kötü niyetli girişim, yangın, doğal afetler gibi oluşumlara karşı sigortalanmıştır. Olabilecek eşya hasarlarına karşı hizmet alanlara teminat verilmiştir. Eşyaların hasar almadan depolarımıza nakliyesi için geniş iç hacimli nakliyat kamyonlarımız hizmet verir.  Güvenli eşya depolama hizmeti için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

  Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
  Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
  Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
  1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
  1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
  2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
  3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
  4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
  2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi
  Etiketler:

  Hemen Fiyat Teklifi Al


  Benzer Hizmetler

  Yorum Yap

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir