Öğrenci eşyası depolama İstanbul öğrenci ev eşyası depo kiralama şirketi indirimli fiyatlarla aylık, yıllık kiralık depo imkanı sunar. İstanbul’da öğrenci evi depo kiralama firmaları arayanlar için taşımalı depolama yapmaktayız.

Öğrenci Eşyası Depolama Firması

Öğrenci eşyası depolama firması olarak sizlere son derece kaliteli bir hizmet veriyoruz. Üniversite okumak amacı ile şehir değiştiren öğrenciler dönem tatillerini yaz aylarında veya kış aylarında ailelerin yanında geçirmek istiyor olabilirler. Eşyaları toplanıp eve götürme gibi bir durum söz konusu değildir. Eşya depolama hizmetinden yararlanarak eşyalarınızı kısa bir süreliğine depolayabilirsiniz. Şehir dışında okuyan öğrenciler sürekli olarak yaşadığı yerlere tekrar geri döndüklerinde evlerinde bulunan eşyaları götüremezler. Bunun yerine depolama hizmeti veren firmalardan yararlanabilirler.

Öğrenci eşyası depolama İstanbul öğrenci eşyası depo kiralama firması
Öğrenci eşyası depolama İstanbul öğrenci eşyası depo kiralama firması

İstanbul Öğrenci Eşyası Depolama Şirketi

Öğrenci eşyası depolama süreci oldukça güvenilir bir şekilde geçen bir süreçtir. Firmamız öğrencilerin eşyalarının depolanmasını sağlayan firmadır. Farklı şehirlerde okuyan öğrenciler, dönem tatillerine girmiş oldukları sürece öğrenci yurdunda, kirada ya da apartta geçirebilirler. Okulların açılma sürecine kadar Yani yaklaşık olarak 3 ay kadar eşyaları için fazla ücret vermemek adına eşya depolama hizmetinden yararlanabilirler. Bu şekilde daha uygun fiyatlara depo sağlanmış olur. 

Eşyalarınızı öğrenci evinde bırakmak sağlıklı ve güvenli olmayabilir. Bu size bir problem dahi yaratabilir. Eve hırsız girebilir ve eşyalarınıza zarar verebilir. Eşyalarınız çalınabilir ve eşya depolama hizmetinden yararlanmak isterseniz firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz. Eşyalarınız bizde kaldığı süre boyunca sigortalı depolama sözleşmesi kapsamında teminatla korunacaktır. 

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Öğrenci Evi Depolama Süreci

Öğrenci eşyası depolama hizmeti veren firmamız son derece kaliteli ve güvenilirdir. Depolama hizmeti verdiğimiz süre boyunca kişisel depolama, arşiv depolama, e-ticaret, ofis kiralama, depo, mağaza, ekspertiz, ofis, toplantı nakliye, paketleme alanı, kargo ulaşımı, internet erişimi ve ofislerde bağımsız kiralamalar şeklinde çeşitli kiralamalar bulunuyor. Depolarımızda eşyalarınız kalabilir.

Öğrenciler ellerinde bulunan ürünleri eşyaları ellerinden çıkartmak isterse, yani satışını yapmak isterse mağazada Pazar alanı sunarak öğrencilere destek olmaktayız. Bu şekilde eşyalar satılır. Ve geliri öğrencilere tekrar aktarılır. Bu hizmetleri sizi yormadan eşyalarınızı kusursuz bir şekilde satabiliyoruz. Gerekli tüm atılımları sağladığımız depolarımız, 7 gün ve 24 saat güvenlik önlemleri altında korunuyor. Çözüm odaklı bir şekilde çalışan firmamız, öğrencilerimize nakliye hizmetleri de verebiliyor. Nakliye hizmeti ile birlikte öğrencileri yormadan eşyaları profesyonel bir şekilde taşıyabiliyoruz.

Öğrenci Ev Eşyası Depolama Hizmeti

Öğrenci eşyası depolama hizmeti firmamız tarafından kusursuz bir şekilde veriliyor. Depolama ihtiyacı olan öğrenci eşyaları depolama hizmetlerinden kolayca ve kusursuz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Öğrenci eşyası deposu hizmeti arıyorsanız dikkatli bir şekilde firmamızdan hizmet almanız söz konusudur. Eşya depolama hizmetinden yararlanmak isterseniz birkaç duruma dikkat etmeniz gerekir.

Depolamak istediğiniz eşyalarınızın ne zamana kadar depolamak istediğinize karar verin. Depolamak istediğiniz eşyanızın ne kadar olduğuna karar vermelisiniz. Depolamak istediğiniz eşyaların büyüklüğüne küçüklüğüne göre ayırmalısınız. Depoları rahat bir şekilde eşyalarınızı yerleştirmek için bunları yapmanız sizlere daha kolaylık verir. İstanbul depolama hizmeti için gereksinimlerinizi ne kadar büyüklükte olduğunu tespit edip ihtiyacınız olanı ve yeteri kadar alanı ekspertizlerimize hesaplatabilirsiniz. Kendiniz de ücretsiz bir şekilde İhtiyacınız olan alanı hesaplayabilirsiniz.

Eşyaların ne kadar süre depoda muhafaza edileceğini karar vermeniz gerekiyor. Eşyaların taşınma sürecini kendimiz yapmaktayız. Yüksek katlara çıkmak için asansörlü nakliyat depolama hizmeti sağlıyoruz. Anlaştığımız firmanın güvenilir ve kurumsal bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bütün ürünler ekspertiz tarafından kontrol ediliyor. Sizden ürünlerimizin teslim alınması sürecinde ve daha sonrasında ürünlerin ne kadar hasarlı olduğu ne kadar temiz olduğu not edilir. Hizmet aldığınız firmanın temel hizmetleri karşılayan firma olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

Güvenlik Kameralı Öğrenci Eşya Deposu Kiralama

Öğrenci eşyası depolama hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Bu hizmetler kusursuz bir şekilde veriliyor. Hizmet aldığınız firmada depolarda Güvenlik kameralarının olmasına dikkat etmenizde büyük fayda var. Firmaların ve hizmeti alan kişilerin arasında bir sözleşme yapılmalı ve bu sözleşmenin de yazılı olmasına, bir nüshasının da sizde kalmasına dikkat etmeniz gerekiyor. Bu şekilde hem eşyalarınız hem de sizler güvence altında olmuş olursunuz.

Sigorta koşullarına ne olduğuna dikkat etmeniz gerekiyor. Bu oldukça önemli bir konudur. Firmamız tarafından eşyalarınız kusursuz ve güzel bir şekilde paketlenir. Kolilerin hepsi kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Eşyaların bulunduğu kolileri numaralayın. Bu şekilde hangi kolide hangi eşyanın olduğunu bilebilirsiniz. 

Öğrenci Ev Eşyası Depolama Hizmeti Nedir?

Öğrenci eşyası depolama hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Öğrenci arkadaşlarımız evlerde yurtta ya da apartlarda öğrencilik hayatlarını devam ettiriyor. Öğrenciler eşyalarının depolanması için eşya depolama hizmetini ihtiyaç duyabiliyorlar. Ancak her firmaya Güven sağlamak söz konusu değildir. Öğrenci ev eşyası depolama hizmetinden de yararlanacaksanız güvenli bir firma bulmanız gerekiyor.

Eşya depolama firmamız ile anlaşma sağlarsanız kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Pek çok depolama firması öğrenciler için ev eşyası depolama hizmeti sunmaktadır. Eğer Sizler de öğrenciyseniz ve bu hizmetten faydalanacaksanız eşyalarınızın korunaklı ve güvenli bir ortamda muhafaza edildiğinden emin olmamız gerekiyor. Depolamak istediğiniz eşyalarınıza seçerek neyi depolayıp neyi depolamayacağınıza karar verirseniz ekstra bir masraftan kurtulmuş olursunuz. 

İndirimli Öğrenci Eşyası Depolama Fiyatları

Öğrenci eşyası depolama hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Hangi eşyaları seçmeniz gerektiğini kesin olarak karar verdikten sonra firmaları teker teker araştırabilirsiniz. Depolama firması ile kullanıcı arasında yapılan sözleşmenin yazılı olmasına dikkat edin. Bir nüshasını da sizde bulunması oldukça önemlidir. Depolama sözleşmesinde yer alan bütün maddeleri teker teker inceleyin. Bütün maddelerin eksiksiz bir şekilde belirtilmesine ayrıca dikkat edin.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir