Oda depo İstanbul oda depo kiralama şirketi indirimli fiyatlarla oda sistemli depo kiralama hizmeti sunar. İstanbul oda depolama şirketi haftalık, aylık ve yıllık kiralık depolama alanları tahsis eder. Sigortalı depolama hizmeti sağlayan İstanbul Emanet Depo şirketimiz asansörlü taşımalı depolama sağlar.

Oda Depo Firması

Oda Depo hizmeti firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Oda tipi depolama hizmeti herkesin faydalanabileceği oldukça Avantajlı olan hizmetlerden bir tanesidir. Eşyaların geçici bir süreliğine belirli bir alanda kapısı kilitli olarak güvenli bir şekilde bekletilir. Bu hizmet içeriğinde eşyaların depoya kadar nakliyesi firmalar tarafından yapılır.

Oda depo İstanbul oda depolama şirketi
Oda depo İstanbul oda depolama şirketi

Oda Depo Kiralama Şirketi

Firmamız oda eşyası depolama hizmeti konusunda gerekli bütün bilgileri sizlerle paylaşır ve son derece kaliteli bir hizmet verir. Gerekli olan tecrübeye sahip olan firmamız sizden teslim alınan eşyaları vaktinde ve zamanında aynı şekilde teslim alır. Depoya yerleştirilir. Depoya yerleştirme işleminde paketleme yapılır. Paketlerin ve ambalajların hepsi son derece kalitelidir.

Kimi zaman elinizde fazladan eşya olur ve bu eşyaları nereye koyacağız bilemezsiniz. Evinizde bu eşyaları koyacak yeriniz olmadığı durumlarda Ek oda depolama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Maddi olarak zarara uğramazsınız. Eşyalarınızı elden çıkarmanız böyle daha kolay olur. Eviniz de yeterli alan bulunmuyorsa oda sistemli depoları kiralayabilirsiniz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

İstanbul Kiralık Oda Depo Hizmeti

Oda depo hizmeti firmamız tarafından verilen kaliteli ve güvenilir bir hizmettir. Oda eşyası depolama hizmetinin amaçları nelerdir sorusu merak edilen sorular arasında yer alıyor. Ev eşyası depolama hizmeti amacı itibariyle herkese hitap etmekte. Fazla olan eşyalarınızı kurumsal ve bireysel olarak paketliyor depo alanlarımız da bekletiyoruz.

Örneğin işiniz gereği bir süreliğine yurt dışına veya şehir dışına gittiğinizde eşyalarınızın Rutubet ve  nem kapmaması adına ya da herhangi bir hırsızlık olayını karışmaması için depolarımızda eşyalarını bekletebilirsiniz.  Eşyalarınız özenle nakliye araçlarımızı yüklenir. Özenli bir şekilde depolarımızda kadar taşınır. Daha sonrasında ise uygun büyüklükte bir alanı Onun için ayrılır.

Bu süre zarfında bütün güvenlik önlemlerini de dikkatli bir şekilde alınır. Ayrıca depolarımız bakımları düzenli olarak yapılır. Eşyaların güvenliği firmamız için oldukça önemlidir. Çünkü çoğu eşyanın maddi değeri olduğu kadar manevi değeri de bulunmaktadır. Bu nedenle firmamız 7/24 güvenlik kameraları ile depolarda eşyalarınızı güvence altına almaktadır.

Oda Eşya Depo Kiralama Hizmeti Alın

Oda depo hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Herkes tarafından özel bir ilgi ile karşılanır. Öncelikle eşyalarınızın de kullanılacağı yerin alanının uygun olması oldukça önemlidir. Nemli ya da sağlıksız bir ortamda eşyalarınızın bulunması halinde eşyalarınız yıpranır, bozulur ve kırılma meydana gelir. Deponun güvenli olup olmadığına dikkat etmeniz gerekiyor. 7/24 güvenlik kameraları izlenen depolar çok daha sağlıklı ve güvenilir olurlar.

Deponun güvenli olup olmadığını bu şekilde dikkat edebilirsiniz. Eşya depolama süreci ile ilgili firmayı bilgilendirmeniz gerekiyor. Bu şekilde firma ile bir anlaşma sağlarsınız firması da bir fiyat verirler. Bu şekilde eşyalarınızı güvenli bir halde kilitli odalarda bekletebilirsiniz. Eğer daha özel bir eşyamız farklı bir parçanız bulunuyorsa bunun firma ile paylaşabilirsiniz Firma bu eşyalı daha korunaklı ve daha hassas bir yerde olmasına önem verecektir.

Oda Sistemli Eşya Depolama Firmaları

Oda depo hizmeti önemli olan bir hizmettir. Firmamız kaliteli bir şekilde hizmet veriyor. Çalışanlarımız hepsi son derece profesyonel ve uzman kişilerdir. Eşyaları hassas bir şekilde ambalajlaması için eşyalara daha fazla önem veriyoruz. Bu şekilde eşyalarını taşınırken ve depolanırken hasar görmez. Daha kaliteli bir şekilde taşınma hizmeti almış olursunuz bu detaylara önem veren firmamız eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Korunaklı bir yerde saklar ve kilitli olur düzenli bir şekilde Odalar havalandırılır bu şekilde nem gibi bir durum olmaz eşyalarınızı istediğiniz gün ve saatte belirttiğiniz adresten alabiliriz. Sonrasında özel nakliye araçları ile depomuza kadar taşırız.

Güvenlikli Oda Eşya Depo Hizmeti Nelerdir? 

Oda depo hizmeti firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Bizimle iletişime geçerek İstediğin zaman istediğin saatte kapsamlı, detaylı bir bilgi alabilirsiniz. Depolanmasını istediğiniz eşyaların ve miktarını, niteliklerini, ağırlıklarını, depolanması istediğiniz süre zarfını bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde Bizden fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. kusursuz bir şekilde götürecekleri adreste ve kadar özenle taşınıyor. Depoların bakımları, ilaçlanması, temizliği düzenli bir şekilde yapılır. Ayrıca düzenli olarak havalandırmada yapılır. Depoların kilitlenmesi ve güvenliğin sağlanması açısından sizlere kusursuz bir şekilde hizmet veriyoruz.

Oda Depolama Fiyatları

Oda depolama hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Oda eşya depolama fiyatları nelerdir sorusu merak edilen sorular arasında yer alıyor.  Elinizdeki eşyalarını sizden teslim alınması, nakliye araçlarına bindirilmesi, kutulara konması, paketleme yapılması, depoda saklanması,  işlemleri firmamız tarafından yapılan hizmetler arasında yer alıyor.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250 ₺200 ₺
Konteyner Depolama650 ₺600 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³800 ₺700 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³1.300 ₺1.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³1.600 ₺1.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³1.900 ₺1.800 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³2.200 ₺Fiyat Teklifi Al
Güncel İndirimli Eşya Depolama Fiyatları Listesi

Son derece faydalı ve avantajlı bir hizmet sunmaktayız. Firmamızın sunmuş olduğu profesyonel hizmetlerden yararlanmak için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. İsteyen herkes rahatlıkla bu hizmetten faydalanabilir. Eşya depolama işlemleri esnasında firma çalışanlarını üst seviyede dikkat ve titizlikle eşyalarınızı taşıyoruz. Eşyalarınızın hasar görmemesi için özenle çalışıyoruz.

Oda depo kiralama hizmeti önem isteyen bir hizmettir. Sizden teslim aldığımız eşyaların teslim edilmesi için belli bir süre bulunması gerekiyor. Bu süre içinde belli bir kira ödemeniz gerekiyor. Maddi anlamda bir kayıp yaşamamanız için ekip olarak özenli ve dikkatli bir şekilde çalışmaya devam ediyor ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir