Beyaz eşya depolama İstanbul beyaz eşya depo kiralama firması ucuz fiyatlarla elektronik ev aletlerinin depo kiralama sureti ile ardiye alanlarında saklanmasını sağlar. En iyi buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, elektronik ve elektrik eşyaların depolandığı depo şirketi olarak hizmet sunuyoruz.

Beyaz Eşya Depolama Firması

Beyaz eşya depolama eşya hizmeti firmamız tarafından profesyonel bir şekilde sağlanıyor.  Nakliyat firmamız sizlere güvenli ve temiz eşya depolama alanlarında her türlü beyaz eşyalarınızın muhafazasını sağlar. Eşya depolama alanlarımız 7 gün 24 saat boyunca güvenlikli personeller tarafından korunan ve güvenlik kameraları ile izlenen alanlarda tutulmaktadır. Bütün beyaz eşyalarını özenli bir şekilde paketlenerek korunaklı bir şekilde eşya depolama alanlarımızda muhafaza edilmek üzere toplanırlar.

Ev eşyası depolama alanlarını isteğinize göre aylık veya yıllık şekillerde kiralayabilirsiniz. Yıllık olarak depolama alanlarımızı kiralayan müşteriler için özel indirimler bulunuyor. Talep etmeniz halinde depolanacak olan eşyalarınızın korunmasız ambalajlanması ve paketlenmesi nakliye ekiplerimiz, şirketimiz tarafından yapılır. İstanbul Emanet Depo firmamızdan beyaz eşya depo kiralama hizmeti ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İrtibat numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Beyaz eşya depolama İstanbul beyaz eşya depo kiralama firması
Beyaz eşya depolama İstanbul beyaz eşya depo kiralama firması

İstanbul Beyaz Eşya Depolama Şirketi

Beyaz eşya depolama hizmetinin ne olduğu merak edilen sorular arasında yer alıyor. Beyaz eşya kiralık depo hizmeti ile taşınmaya sürecinde bekletilmesi gereken beyaz eşyalarınızın, firmamız tarafından eşya depolama alanlarından faydalanmanızı sağlar.  Nakliye ekiplerimiz depolanması gereken bütün eşyalarınızı adresinizden dikkatli bir şekilde alarak nakliye araçlarımız ile eşya depolama yerlerine, alanlarına getirebiliyor.  Depolanacak olan eşyalarınızı paketleme ambalajlama işlemlerini isterseniz firmamız üstlenebilir, isterseniz de kendiniz yapabilirsiniz. 

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Beyaz eşya depolama hizmeti firmamız tarafından kusursuz bir şekilde yapılıyor. Uzman ekiplerimiz tarafından hizmet almanız çok daha doğru bir karar olacaktır. Firma ekiplerimiz eşyalarınızı kaliteli ambalaj malzemelerini kullanarak daha korunaklı bir hale getirir. Bu şekilde eşyalarınız zarar görmez, eşya paketleme işlemi süreci uzun süreceği düşünülerek daha dikkatli bir şekilde yapılır. Nakliyat firmamızın eşya depolama ve eşya paketleme hizmetleri de ayrıntılı bir şekilde verilir. Dilerseniz bu hizmet için de firmamız ile görüşme sağlayabilirsiniz. 

Sigortalı Beyaz Eşya Depolama Firmaları

Beyaz eşya depolama hizmetinde sigorta nedir? Sorusu için Nakliyat firması olarak sizlere son derece kaliteli ve kusursuz bir şekilde hizmet vermek için çaba sarf ediyoruz. Nakliyat firmamız sigortalı beyaz eşya depo hizmeti ile depolama süreci boyunca bütün eşyalarınızı korunaklı bir yere alıyoruz. Eşya sigortası yaptırmak kesinlikle zorunlu bir eylem değildir. Ancak müşterilerin talepleri üzerine firmamız tarafından düşük bir ücret karşılığında sigorta yapılabilir. 

Sigortalı olan eşyalarınızın eşya depolama süreci boyunca herhangi bir zarar zarara uğraması durumunda sigorta poliçesi bunu karşılar.  Bu sebepten dolayı eşya sigortası yaptırmak müşteriler açısından oldukça önemli bir avantajdır. Nakliyat firmamız sunmuş olduğu bütün eşyaları depolama hizmetlerini sigortalı olarak yapmaktadır. Sigortalı eşya depolama hizmetlerimiz için sizler de ayrıntılı bir şekilde bilgi almak ve hizmetten talep etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Depolama Ücretleri Ne Kadar?

Beyaz eşya depolama hizmetleri ücretleri neler olduğunu insanlar oldukça merak ediyor. Beyaz eşyaları depoma hizmeti ücretleri depolanacak olan eşyanın miktarını ve bekleme süresine göre farklılık gösterebiliyor. Firmamız olarak en uygun fiyatlar ile müşterilerimize beyaz eşya deposu, paketleme, koruma hizmeti vermekteyiz.

Beyaz eşya depolama alanlarımız aylık ya da yıllık olarak kiralanan beyaz eşya depolama yerleri bulunuyor. Yıllık olarak eşya depolama hizmeti alan müşterilere beyaz eşyalar için özel indirimler yapabiliyoruz. Mutfak aletleri depolama hizmetimizde paketleme işlemi uzman ekipler ve profesyonel kişiler tarafından yapılır. Kullanmış olduğumuz bütün paketleme malzemelerimiz, ekstra kaliteli ve belgeli kutular ve paketlerdir.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Beyaz Eşyaların Depolanma Süreleri

Beyaz eşya depolama hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Firmamız bu alanda profesyonel bir şekilde hizmet veriyor. Eşyaların depolanma süreleri farklılık gösterebilir. İstediğiniz zaman istediğiniz firmalardan hizmet alabilirsiniz. Firmamızdan istediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Aylık ve yıllık olarak sizlere son derece kaliteli bir şekilde kiralama hizmeti veriyoruz.

Depolarımız temiz, hijyenik ve rutubetsiz olan ortamlardır. Eşyalarınızı burada isterseniz 1 ay isterseniz de daha uzun süreler boyunca depolayabilirsiniz. Eşyalarınıza sigorta yaptırma hizmeti firmamız tarafından veriliyor. Bu şekilde eşyalarınız herhangi bir şekilde zarara uğradığında sigorta poliçesi tarafından bu zarar karşılanır. İstanbul eşya depolama firmamız yıllık olarak eşyalarını depolamak isteyen bireyler için özel olarak bir indirim sağlıyor. 

Beyaz Eşyaların Depolama Faydalı Mıdır?

Beyaz eşya deposu firması olarak sizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmette eşyalarınız son derece kaliteli ve korunaklı bir şekilde tutulurlar. Eşyalarınız kusursuz bir şekilde muhafaza edilir. Taşıdığınız zaman eşyalarınızı götürmek ve beyaz eşyalarınızı yerleştirmek için yeterli düzeyde yeriniz olmayabilir. Bunun için firmalar depolama hizmeti veriyor.

Asansörü taşımacılık ile eşyalarınız adresinizden alınarak depolanma alanlarına götürülür. Eşyalarınız taşınmadan önce kaliteli paketler ve ambalajlar ile paketlenir. Bunun sebebi ise eşyalarınızı herhangi bir zarara uğratmamaktır. Paketler ve ambalajlar sayesinde eşyalarınız maksimum düzeyde korunur. Depolama alanlarımız oldukça hijyeniktir. Rutubet içerdiğinden dolayı eşyalarınızda çürüme ve yıpranma meydana gelmez. Firmamız tarafından asansörlü taşımacılık hizmeti de veriliyor. Bu hizmetten de yararlanabilirsiniz. Firmamız uygun fiyatlı olarak beyaz eşya depolama hizmeti veriyor. 

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir