Ev eşyası depolama İstanbul ev eşyası depo kiralama şirketi uygun fiyatlarla ev eşyalarının belirli süreli kiralık depo alanında depolanmasını sağlar. En iyi ev eşyası depo kiralama firması olarak 7/24 güvenlikli depo alanlarında eşyalarınızı kişiye özel oda depo bölümlerinde muhafaza ederiz.

Ev Eşyası Depolama Firması

Ev eşyası depolama firmamız profesyonel hizmeti ile ihtiyaç duyan herkese kaliteli hizmet sunmaktadır. İstanbul eşya depolama şirketimiz güvenli ve oldukça hijyenik bir şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Personelimizin ilgisi sayesinde depolarda düzenli olarak bakım yapılarak gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

Ev eşyası depolama İstanbul ev eşya depo kiralama firması
Ev eşyası depolama İstanbul ev eşya depo kiralama firması

Ev eşyalarının hazırlığının yeterli şekilde yapıldığı depolama hizmetimiz, her zaman memnun kalınacak nitelikte olmaktadır. Depolarımızda saklanması istenen tüm ev eşyaları özel ambalajlı olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede hiçbir toz ve kalıntı olmadan istenilen süreler boyunca depolarımız da saklanabilmektedir. Oldukça gerekli olan depolama hizmeti tarafımızdan verilerek sizlere kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Fazla olan eşyalar depolarımız da sizin istediğiniz zaman içerisinde muhafaza edilerek korunmaktadır.

Profesyonel Ev Eşyası Depolama Şirketi

Ev eşyası depolama firmamız ile tanışarak evinizde sakladığınız veya fazla olan tüm eşyalar için uygun ortam olan depolarımızı kullanabilirsiniz. Hizmet kalitesi gereği depoların temiz ve hijyenik olmasına büyük bir titizlik gösteren ekibimiz size gereken desteği sağlayacaktır. Ev içinde kullanılan tüm eşyalar depolarımızda saklanmaktadır. Hiçbir sorun olmadan kısa veya uzun süreli depolama hizmetimiz bulunmaktadır.

Sağlıklı bir depolama hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız zarar görmeden ve kirlenmeden depolarımız aracılığı ile temiz bir şekilde kalmaktadır. İhtiyaç olan her zaman depolama hizmetimiz ile siz de tanışabilirsiniz. Yeterli altyapı ve donanıma sahip olan ekibimiz ile depolama hizmeti veriyoruz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Asansörlü Taşımalı Ev Eşyası Depolama Hizmeti Alın

Asansörlü nakliyat depolama hizmeti ile Ev eşyası depolama ihtiyacı olduğunda her zaman tercih edilecek adres olan firmamız daima size kolaylık sağlamaktadır. Eşyalarınızı büyük bir özen içerisinde depolarımızda muhafaza ediyoruz. Mutfak, salon, yatak odası gibi her türlü ev eşyasını depolarımız sayesinde istenen zaman içerisinde depolamaktayız. Yeterli alana sahip ve bakımlı olan depolarımız ihtiyacınıza en iyi şekilde çözüm bulmaktadır.

Depolarımız yüksek güvenlik önlemi ile korunmaktadır. Riskli hiçbir durum olmaması adına depolarımız daima kontrol edilmektedir. Kamere sistemi ve güvenlik görevlileri depolarımızı her zaman en güzel şekilde korumaktadır. Tedbirli ve dikkatli personel ile size depolama konusunda yardımcı olmaktayız. Hijyenik depolama hizmeti vererek sizin için gereken profesyonel hizmeti sağlamaktayız.

Güvenli İstanbul Ev Eşyası Depo Kiralama Firması

Ev eşyası depolama hizmeti almak için firmamıza müracaat ettiğiniz de gereken hizmet en kısa sürede verilmektedir. Yeni bir eşya aldığınızda veya eskiyen eşyaların saklamasını istediğinizde depolarımız oldukça müsait olmaktadır. Kaliteli hizmet veren personelimiz ile eşya depolama hizmetini sürdürmekteyiz. İtinalı çalışan ekibimiz ile iletişime geçerek hijyenik depolama hizmeti alabilirsiniz.

Zahmetsiz bir şekilde saklanan eşyalarınızı istediğiniz zaman depolarımızdan alarak ilk günkü gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Birçok yönden faydalı olan sözleşmeli sigortalı depolama hizmeti sizi de memnun etmeye yetecektir. Evdeki tüm eşyaların depolanması ihtiyaç olduğunda hiç düşünmeden firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kaliteli hizmet sunarak faaliyetini sürdüren ekibimiz güler yüzlü şekilde çalışarak depolama hizmeti sunmaktadır.

Güvenlikli Ev Eşyası Deposu Kiralayın

Ev eşyası depolama hizmetinin ehemmiyet gösterilerek yapılması için ekibimiz büyük bir gayret göstermektedir. Mobilya, beyaz eşya, çeşitli aksesuarlar gibi birçok farklı ev eşyasının depolama hizmetini vermekteyiz. Güzel ve ferah depolarımız ile oldukça beğenilen bir hizmet sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her zaman firmamız tarafından depolama hizmeti alarak tüm eşyaların korunarak muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Yeterli büyüklükteki depolarımız ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Sizlere en kaliteli işçilik hizmeti sunan personelimiz depolama konusunda oldukça yeterli bilgiye sahip olmaktadır. Rahat ve konforlu depolarımız ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Alınan gerekli tedbirler eşyalarınıza zarar gelmesini önlemektedir. Daima güler yüzle hizmet veren personelimiz, memnuniyet duymanızı önemsemektedir.

Hijyenik Ev Eşyası Depolama İstanbul

Ev eşyası depolama firmamız güvenilir hizmet veren öncü firma olarak sektörde faaliyet göstermektedir. İhtiyaç duyulan eşya depolama hizmetini alabileceğiniz firmamız da işin ehli personel ile çalışarak güzel işlere imza atmaktayız. Fazla eşyası bulunan kişiler koyacak yer bulamadığında depolarımızı kullanarak büyük bir konfor yaşayabilmektedir.

Farklı bir şehire taşınmanın gerekli olduğu durumlarda eşya depolama hizmeti alarak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Geniş depolarımız sayesinde bir çok eşyanız kolay bir şekilde depolarımıza yerleştirilerek muhafaza edilir. Aradığınız depolama hizmetinden sonra istediğiniz zaman eşyalarınızı tekrar alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Hiçbir eşyanızın nem ve rutubet gibi olumsuz durumlar yaşamaması için, temiz ve hijyenik olan profesyonel depolama hizmetimiz ile saklanması gerekir.

Uygun Ev Eşyası Depolama Fiyatları

Ev eşyası depolama için uygun büyüklükteki depolarımızda en uygun eşya depolama fiyatları ile depo kiralama hizmeti sunuyoruz. Depolarımız da sağlıklı bir muhafaza işlemi gerçekleştirilerek ısı ve nem kontrolü sürekli yapılmaktadır. Zamanın bütün imkanlarından faydalanan depolama firmamız ev eşyalarının korunmasını ve uzun süre temiz kalacak şekilde saklanmasını sağlamaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Her çeşit eşya için depolama hizmeti vererek sizlere profesyonel hizmet sağlıyoruz. Depolama firmamız iş tecrübesi olan ve donanımlı personel ile hizmetlerini devam ettirmektedir. Yaptığımız ambalajlama ve paketleme ile eşyalarınız hijyenik bir şekilde depolarımız da saklanmaktadır. Kontrolü sağlanan yüksek güvenlikli depolarımız da eşyalarınızın istediğiniz süreler içerisinde kalması size de fayda sağlamaktadır.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir