Artı bir oda depolama İstanbul artı bir oda depo kiralama şirketi indirimli fiyatlarla fazla eşyalar için ev eşyaları için fazladan kiralık +1 oda depolama hizmeti sunar. İstanbul’da en yakında konumda bulunan artı oda depolama şirketi olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Artı Bir Oda Depolama Firması

Artı bir oda depolama ihtiyaçların başında gelen evinizde fazladan bulunan eşyalar için bu hizmet yer alıyor. Eşyalarınızın zarar görmemesi, belirli bir süre saklanması ve muhafaza edilmesi için eşya depolama hizmetleri veriliyor. Oda bölümlerinde sizlere bu hizmeti sunuyoruz. Tadilat, temizlik ya da taşınma gibi durumlarda odadaki bütün eşyaların depolara aktarılması firmamız tarafından mümkün hale getirilmiş bir durumdur.

Artı bir oda depolama İstanbul artı bir oda depo kiralama firması
Artı bir oda depolama İstanbul artı bir oda depo kiralama firması

Oda kiralama hizmetleri sırasında sizlere son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veriyoruz. Ekiplerimiz En ufak kusur oluşmaması için dikkatli bir şekilde çalışmaktadırlar. Bütün eşyalarınız yüksek titizlik içerisinde tek tek yerleştirilir. Depolama süreci boyunca bütün eşyalarınız koruma altına alınır ve muhafaza edilir. İşlemler sırasında bütün detaylara dikkat etmek firmamızın ilk ilkesidir. Bu durum birçok yönden sizlere avantaj sağlamakta. Eşyaların üzerinde herhangi bir kötü durum ortaya çıkmasına engel oluyoruz.

İstanbul Artı Bir Oda Depolama Şirketi

Artı bir oda depolama hizmeti firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Depolama hizmetleri sırasında kullanmış olan ekipmanlar kaliteli ve firmamızın ekipleri son derece profesyonel bir şekilde çalışıyor. Kaliteli malzemelerden sunulan hizmetler sayesinde eşyalarda hasar olma oranı yoktur. Gelişmiş bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamak için ekiplerimiz uzun dönemler boyunca çalışıyor. Depo alanlarımızın alt tarafları paletli ve parkelidir.

Herhangi bir eşyanın zarar görmemesi için rutubetli bir ortam tercih edilmiyor. Aksine oda sürekli olarak havalandır. Taşımalı asansörlü nakliyat depolama araçları ile yüksek katlara daha kısa sürede taşınmanızı da sağlıyoruz. Oda depolama firmaları arasında her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız tercih etmeniz çok daha sağlıklı ve yararlı olacaktır. Bu aşamada bizlere ulaşarak istediğiniz talepte bulunabilirsiniz.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

+1 Oda Depo Kiralama Hizmeti Alın

İnsanların artı bir oda depolama hizmetlerine karşı önyargılı olmalarının pek çok nedeni vardır. Bunların başında eşyalar üzerine sorun çıkması, eşyaların bozulması, kırılması sonucu insanlar bu hizmeti almaktan çekiniyor. Ekiplerimiz depo alanlarını düzenli olarak kontrol eder. İnşaat halinde iken de yapılmış olan izolasyonlar sayesinde eşyalarınız Herhangi bir şekilde zarar görmez. Özel korunaklı ambalajlar ile sorunsuz bir şekilde korunurlar. 

Eşyalar için bir başka sorun ise nemli bir ortamda yer almalarıdır. Artı bir oda depolama hizmeti için firmamızı tercih edebilirsiniz. İstanbul eşya depolama firmamız +1 oda kiralama hizmeti verirken nem faktörünü göz önünde bulundurarak odaları sürekli olarak havalandırıyor. Bu şekilde eşyalarınız direkt olarak nemden kurtulmuş oluyor. Ortamda düzenli ve sürekli olarak ölçümler yapılmaktadır. Odada eşyalarınızın tümünü tek seferde depoya kaldırmanız, bunları sorunsuz bir şekilde yerleştirmeniz, firmamız tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor.

Etkin olarak çalışmaya devam eden ekiplerimiz bu yönden ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde cevap vermeyi yeğliyor. Önemli ve değerli gördüğünüz eşyaları saklamanın onlara özenli korumalı paket temin etmenizde mümkündür. İstediğiniz paketleri Tercih edebilirsiniz. Bunları bize iletmeniz yeterli olacaktır. 

Kiralık Artı Bir Oda Depo Alanına Sahip Olun

Artı bir oda depolama hizmetleri size sağlayacağı faydalar oldukça fazladır. Evinizde tadilat durumlarında eşyalarınızın zarar görmemesi için bir depoya kaldırmak ya da eşyalarınızın kirlenmemesi için bir depo kiralamak oldukça önemli bir çözümdür. Bu hizmeti alabilmek için iyi bir firma ile anlaşıp bütün ihtiyaçlarınızı gidermeniz yardımcı olabilir. Kaliteli bir firmayı tercih etmeniz gerekiyor. Sigortalı depolama hizmetleri içerisinde sizlere sunulan avantajlar, eşyalarınızın güvenli bir yerde olması, korunaklı bir şekilde paketlenmesi, ekiplerimiz tarafından yüksek Özen ve önem gösterilmesidir.

Eşyalar üzerinde herhangi bir sıkıntı ortaya çıkmaması  ekipler tarafından sağlanır. Pratik güvenilir ve hızlı bir şekilde eşyalarınız depolara taşınır. Bu hizmetler sayesinde bütün eşyaları uzun süreler boyunca saklanabilir. Geçmişten günümüze kadar kaliteli hizmetler sağlayan firmamız küçük sıkıntı oluşmaması için büyük emek gösterir. 

Profesyonel Artı Oda Depolama Firmaları

Artı bir oda depolama hizmeti firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Son derece kaliteli ve güvenilir bir şekilde bu hizmetler veriliyor. Ekiplerimiz işinde uzman ve profesyonel alanların da en iyi olan kişilerdir. Depolama işlemleri esnasında bütün Detaylara dikkat ederler. Bu sayede eşyalarınız herhangi bir şekilde sıkıntı olmaz. Artı bir eşya depolama firmaları içerisinde sizlere oldukça gelişmiş bir şekilde hizmet sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Oda depolama şirketleri oldukça fazla gruplara ayrılıyor. Özellikle de bu kontrolleri, kalite hizmet açısından, uygunluk açısından, standartlara uygunluk açısından, her daim bir adam önde yer almaktayız. 

Artı bir oda depolama hizmetleri firmamız tarafından verilen bir hizmettir. Geniş artı 1 depo alanlarımız sayesinde evinizde bulunan bütün eşyaları saklayabiliyoruz. Güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutulur. Eşyalarınızın zarar görmemesi için paketleme ve ambalajlama hizmeti veririz. Bu alanda  uzman personeller ile çalışıyoruz. Değerli görmüş olduğunuz beyaz eşya, sandalye koltuk takımları zarar görmez ve bunlarda herhangi bir şekilde renk atması meydana gelmez. 

Uygun Artı Bir Oda Depolama Fiyatları

Artı bir oda depolama fiyatları duruma, alana ulaşım yerlerine, eşyaların çokluğuna ve ağırlığına göre farklılık gösterebiliyor. Bu sebeple her firmada farklı fiyatlar ve uygulanıyor. Firmamız eşyalarınız taşıma sürecinde sizlere en uygun fiyatları sağlar. Ekiplerimiz güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Yüksek kalitede ve uygun ücretli eşya depolama fiyatları sunan depo kiralama şirketi olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama250 ₺200 ₺
Konteyner Depolama650 ₺600 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³800 ₺700 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³1.300 ₺1.200 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³1.600 ₺1.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³1.900 ₺1.800 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³2.200 ₺Fiyat Teklifi Al
Güncel İndirimli Eşya Depolama Fiyatları Listesi
Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir