Sultangazi eşya depolama ile alınacak olan hizmet neticesinde bütün eşyalar güvenilir bir şekilde depolanabilmektedir. Eşya depolama hizmeti sağlayan firmalar genel olarak ev taşıma, ofis taşıma, fazla eşya bulunması, uzun süreli yurt dışı ve yurtiçi yolculuklarda eşyalarını depolamak ihtiyacı duyan bireylere hizmet sunmaktadır. Birçok eşya için depolama hizmeti alınabilmektedir. Hemen hemen bütün ilçelerde yer alan depolama hizmeti firmalarının önde gelenlerinden biri de Sultangazi ilçesinde yer almaktadır.

Sultangazi eşya depolama İstanbul sultangazi ev eşyası depo kiralama şirketi
Sultangazi eşya depolama İstanbul sultangazi ev eşyası depo kiralama şirketi

Sultangazi Depolama Şirketi

Sultangazi eşya depolama tamamen profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Oldukça iyi şartlara sahip olan depolar ile uzun vade de eşya depolama hizmetinden faydalanılabilinir. Eşyalar güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmadan uygun havalandırma şartlarında ve uygun sıcaklıkta depolanmaktadır. Sultangazi eşya depolama hizmetinde eşya sayısı ve büyüklüğü fark etmeksizin depolama hizmeti sunmaktadır.

Kurumsal Sultangazi Eşya Depolama Şirketi

Sultangazi eşya depolama müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, onların istek ve dileklerini anlar ve iş akışını o şekilde belirler. Tamamen yasal prosedürler içerisinde, iş ilişkisi yazılı olarak teminat altına alınır. Karşılıklı hak ve sorumlulukların belirlenerek iki taraflı memnuniyetin sağlandığı bir iş akışı ile hareket edilmektedir.

✅ Eşya Depolama:Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Taşımalı Depolama:Nakliyat Depolama Hizmeti
✅ Sigortalı Depolama:Sözleşmeli Depolama
✅ Firma Yetki Belgesi:Onaylı Şirket

Güvenli Sultangazi Ev eşyası depolama Firmaları

Eşyaların belli bir süre için korunması ve saklanması amacı ile yapılan sözleşme neticesinde, bedeli ödenerek depolama hizmeti veren firmalara bırakılmaktadır. Sultangazi eşya depolama hizmeti bu kapsamda eşyaları belirlenen adresten depolamaya uygun ambalajlar ile paketleyerek, bünyesinde yer alan özel araçlar ile depolama alanına getirir. Depolama firması güvenli bir şekilde depo alanına taşıyarak, depo anahtarını depo sahibine teslim eder. Depolama firması eşyaların depolanmasında sorumlu olarak bazı standart özellikleri uygulamalıdır. Bunlar;

  • Uluslararası standartlarda depolama hizmeti.
  • Depo alanına sigorta güvencesi
  • Depo alanının havalandırılması ve zararlılara karşı korunması işlemleri
  • İstenilen zamanda depo ziyaretine imkân sağlanması
  • Kilitli ve mühürlü sistem uygulaması
  • Güvenlik sistemleri ile üst düzey depo güvenliğinin sağlanması.

Sultangazi Ev Depolama Hizmeti

Sultangazi eşya depolama hizmetlerinin başında ev eşyası depolama hizmeti gelmektedir. Eşyaya göre belirlenen depo alanında eşyalar güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Ev eşyanız profesyonel çalışanlarımız tarafından adresinizden alınarak depolama alanına getirilir ve istiflenir. İstenildiği zaman ise tekrardan verilen adrese eşyalar götürülerek sahibine teslim eder.

Sultangazi Oda Depo Kiralama

Oda tipi eşya depolama alanına eşyanız yerleştirildikten sonra depo alanının kapısı kilitlenerek anahtarı kullanıcıya sunulur. Her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. Dış etmenlerden olumsuz etkileri ve zararlılara karşı gerekli tüm önlemler alınmıştır. Uygun havalandırma ve ısıtma sistemi mevcuttur. Sözleşme imzalanmadan önce deponun kontrol edilmesi ve gerekli şartların sağlandığından emin olunması faydalı olacaktır.

En İyi Sultangazi DepolamaFirması Seçimi

Seçilen firma profesyonel olmalı, güvenilir olmalı, verilecek olan hizmetin tüm şartlarını sözleşmede belirtmelidir.  Depolanacak olan eşyanın, depolama işlemi öncesinde, depolama işleminin devamında da hizmet sunması önemlidir. Eşyanın güvenli bir şekilde taşınması, depolanması ve depolama hizmeti süresi boyunca fiziksel şartlara karşı korunması güvenliği sağlaması gibi birçok hizmetin sunulması önemlidir.

En Yakın Sultangazi Depolama Firması

Sultangazi eşya depolama hizmeti, Sultangazi ilçesi başta olmak üzer İstanbul’un tüm ilçelerine sağlanmaktadır. Depolama hizmeti almak isteyen kişilerin firmamıza bir telefon etmesi hizmet için yeterli olmaktadır.

Sigortalı Sultangazi Eşya Deposu Kiralama

Eşya depolama hizmetinde sigorta oldukça önemlidir. İster kısa bir süre olsun isterse uzun süre depolanan eşyaların sigortalanması, kiralayan için bir güvence oluşturmaktadır. Sultangazi eşya depolama tarafından eşyalar sigortalanarak her türlü olumsuzluğa karşı sigortalanarak güvence altına alınır.

Sultangazi Kiralık Depo Alanı Kiralayın

Depolama hizmeti sağlayan firmalar birçok farklı alanda depolama hizmeti sunmaktadır. Ev eşyası depolama, ofis depolama, arşiv ve evrak depolama, özel eşya depolama, parça eşya depolama gibi bir birçok hizmet Sultangazi eşya depolama tarafından sağlanmaktadır.

Sultangazi Depo Kiralama Hizmeti Alın

Depolama hizmeti sunan birçok firma farklı alanlarda da depolama hizmeti sunmaktadır. Ev eşyası, ofis eşyası, evraklar, antika eşyalar, özel eşyalar, parça eşyaların depolanması hizmeti en doğru ve güvenilir şekilde verilmektedir. Sizler de bu ve bunun gibi eşyalarınız için Sultangazi eşya depolamadan hizmet alabilirsiniz.

İndirimli Sultangazi Eşya Depolama Fiyatları

Eşya depolama ücreti, depolanacak olan eşyanın hacmi ve depolama süresinin ne kadar olacağı gibi durumlara göre belirlenmektedir. Depolama işleminin başladığı eşyaların paketlenmesi aşamasından, depolama hizmetinin son bulduğu eşyaların teslimine kadar, eşyaların sigortalı olup olmaması depolama ücretlerini önemli ölçüde etkilemektedir. Depolama alanı kişiye özel oda depo şeklinde olabildiği gibi ve genel kullanıma uygun depolama alanında kişiye belirlenen yerde de depolama yapma imkânı bulunmaktadır. Eşyanın hacmine ve kişinin talebine göre depolama şekli belirlenmektedir. Seçilen odaların büyüklüğü fiyatı belirleyen en önemli etmendir. Sultangazi eşya depolama indirimli fiyatları ile ön plana çıkmaktadır.

Eşya Depolama Fiyatları0-6 Ay Aylık Depolama Ücreti+6 Ay Aylık Depolama Ücreti
Koli Depolama1.000 ₺850 ₺
Konteyner Depolama3.500 ₺3.000 ₺
1+0 Oda Depolama – 15 m³2.250 ₺2.000 ₺
1+1 Ev Eşyası Depolama – 10 m³3.300 ₺3.000 ₺
2+1 Ev Eşyası Depolama – 30 m³3.800 ₺3.500 ₺
3+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³4.500 ₺4.000 ₺
4+1 Ev Eşyası Depolama – 40 m³5.000 ₺Fiyat Teklifi Al
2024 Güncel Eşya Depolama Ücretleri Listesi

Uygun Sultangazi Eşya Depolama Fiyat Hesaplama

Eşya depolama hizmeti bir bütün halinde sunulmaktadır. Eşyaların adreste paketlenmesi, alınması, depolama alanına getirilmesi, depolama alanına istiflenmesi ve depolama süresi boyunca eşyaların güvenliği gibi komple bir hizmettir. Verilen hizmet için belirlenen fiyat tüm bu süreci kapsamaktadır.

Depolama ücreti eşyanın kapladığı alana göre (metreküp) belirlenmektedir.

Sultangazi eşya depolama ve eşya taşıma işlemleri kurumsal anlayış ile profesyonel çalışanları ve uygun fiyat avantajı sunmaktadır.

Etiketler:

Hemen Fiyat Teklifi Al


Benzer Hizmetler

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir